Beschrijving

_sku => G0PIDN
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 441918
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.1.2
_price => 
Type => Uitlaat
Benzine type => Diesel
Diameter klep => 38.0 mm
Diameter klepschacht => 8.0 mm
Lengte => 192.7 mm
Faying gezichtshoek => 30.0 °
Type aansluiting => 3
Materiaal => Chroom-magnesium-nikkel-verguld- niobisch staal
Offer => Vrachtwagen
Gewicht => 0,17 kg
Aanbevolen hoeveelheid => 12
Inter Cars code => G0PIDN
CN-code => 84099900
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index 037 VA 31985 000 Naam Uitlaatklep Fabrikant MAHLE Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Germany
Index => 037 VA 31985 000
Naam => Uitlaatklep
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Germany
Inbouwplaats => Afvoerzijde
Klepschijfdiameter [mm] => 38.0
Klepsteeldiameter [mm] => 8.0
Lengte [mm] => 192.7
Klepzittinghoek [graden] => 30.0
Klepsteelmateriaal => Chroom Siliciumstaal
Oppervlakte => Verchroomd
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 => Klepzitting gepantserd
Aantal groeven => 3.0
Nettogewicht [g] => 134.0
Verpakkingshoogte [cm] => 21.1
Verpakkingslengte [cm] => 5.2
Verpakkingsbreedte [cm] => 5.2
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 7420564020
            [manufacturer] => RVI
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 7421430918
            [manufacturer] => RVI
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 20464020
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 20564019
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 20564020
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 205640200
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 21430918
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 22686466
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 3842972
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => 7421430918
            [manufacturer] => VOLVO
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => uitlaatklep (38x8x192,7) past: RVI C, D, K, KERAX, PREMIUM 2, T; VOLVO 9700, 9900, B11, FM, FM II, FM III, FMX, FMX II, FMX III 10.8D 09.05-
_hza => 10
_hsn => 3
_weight => 0.17
_cogs_total_value => 18.17
_sale_price => 
_kom => 0
_zkm => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

uitlaatklep (38x8x192,7) past: RVI C, D, K, KERAX, PREMIUM 2, T; VOLVO 9700, 9900, B11, FM, FM II, FM III, FMX, FMX II, FMX III 10.8D 09.05-

OEM part number equivalent

  • 7420564020   RVI
  • 7421430918   RVI
  • 20464020   VOLVO
  • 20564019   VOLVO
  • 20564020   VOLVO
  • 205640200   VOLVO
  • 21430918   VOLVO
  • 22686466   VOLVO
  • 3842972   VOLVO
  • 7421430918   VOLVO

Aanvullende informatie

Gewicht0,17 kg
ManufacturerReference Number
RVI7420564020
RVI7421430918
VOLVO20464020
VOLVO20564019
VOLVO20564020
VOLVO205640200
VOLVO21430918
VOLVO22686466
VOLVO3842972
VOLVO7421430918

037 VA 31985 000, Uitlaatklep

SKU : G0PIDN

MAHLE – BEHR

€ 45,43

KOM
HZA
10
ZKM
HSN
3

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 13
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferVrachtwagen
Gewicht0,17 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!