Beschrijving

_sku => BBE4EA
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 311300,311303,311305,311306,311309,311312,311313,311316,311318,311321,311325,311330,311335,311338,311341,311345,311348
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 311296
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.2.1
_price => 
Gewicht => 0,18 kg
Inter Cars code => BBE4EA
CN-code => 87083099
GTU-code => 07
Productlabel => Label afdrukken Index 1.18361 Naam Demper, pneumatisch systeem Fabrikant DT KLIMA Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Germany
Index => 1.18361
Naam => Demper, pneumatisch systeem
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Germany
Nettogewicht [g] => 50.0
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 0286 951
            [manufacturer] => DAF
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 1193 201
            [manufacturer] => DAF
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 1331371
            [manufacturer] => DAF
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 1504 937
            [manufacturer] => DAF
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 286951
            [manufacturer] => DAF
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 41002217
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 41019442
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 42122264
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 42122650
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => 4324070700
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => 4460001033
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [11] => Array
        (
            [reference_number] => 5001830449
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [12] => Array
        (
            [reference_number] => 5001840312
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [13] => Array
        (
            [reference_number] => 503135541
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [14] => Array
        (
            [reference_number] => 5801101683
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [15] => Array
        (
            [reference_number] => 9432407012
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [16] => Array
        (
            [reference_number] => 9432407070
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [17] => Array
        (
            [reference_number] => 98404141
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [18] => Array
        (
            [reference_number] => 331184
            [manufacturer] => KOGEL
        )

    [19] => Array
        (
            [reference_number] => 502657108
            [manufacturer] => LIEBHERR
        )

    [20] => Array
        (
            [reference_number] => 502657108N
            [manufacturer] => LIEBHERR
        )

    [21] => Array
        (
            [reference_number] => 502661608
            [manufacturer] => LIEBHERR
        )

    [22] => Array
        (
            [reference_number] => 64521016001
            [manufacturer] => MAN
        )

    [23] => Array
        (
            [reference_number] => 81521016226
            [manufacturer] => MAN
        )

    [24] => Array
        (
            [reference_number] => 81521016241
            [manufacturer] => MAN
        )

    [25] => Array
        (
            [reference_number] => 81521016246
            [manufacturer] => MAN
        )

    [26] => Array
        (
            [reference_number] => 81521016264
            [manufacturer] => MAN
        )

    [27] => Array
        (
            [reference_number] => 81521016275
            [manufacturer] => MAN
        )

    [28] => Array
        (
            [reference_number] => 85500011682
            [manufacturer] => MAN
        )

    [29] => Array
        (
            [reference_number] => 000 430 1070
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [30] => Array
        (
            [reference_number] => 0004300770
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [31] => Array
        (
            [reference_number] => 0004300970
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [32] => Array
        (
            [reference_number] => 0004302070
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [33] => Array
        (
            [reference_number] => 0004302170
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [34] => Array
        (
            [reference_number] => 0004302270
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [35] => Array
        (
            [reference_number] => 0004302470
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [36] => Array
        (
            [reference_number] => A000 430 10 70
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [37] => Array
        (
            [reference_number] => A000 430 2270
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [38] => Array
        (
            [reference_number] => A0004300770
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [39] => Array
        (
            [reference_number] => A0004300970
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [40] => Array
        (
            [reference_number] => A0004302070
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [41] => Array
        (
            [reference_number] => A0004302170
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [42] => Array
        (
            [reference_number] => A0004302470
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [43] => Array
        (
            [reference_number] => 0110.186.54
            [manufacturer] => NEOPLAN
        )

    [44] => Array
        (
            [reference_number] => 0110.186.59
            [manufacturer] => NEOPLAN
        )

    [45] => Array
        (
            [reference_number] => 110273450
            [manufacturer] => NEOPLAN
        )

    [46] => Array
        (
            [reference_number] => 112233700
            [manufacturer] => NEOPLAN
        )

    [47] => Array
        (
            [reference_number] => 148559X000
            [manufacturer] => NISSAN
        )

    [48] => Array
        (
            [reference_number] => 12F0008217AA
            [manufacturer] => OTOKAR
        )

    [49] => Array
        (
            [reference_number] => 13C0008217AA
            [manufacturer] => OTOKAR
        )

    [50] => Array
        (
            [reference_number] => 5001830449
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [51] => Array
        (
            [reference_number] => 5010151348
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [52] => Array
        (
            [reference_number] => 5021170065
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [53] => Array
        (
            [reference_number] => 5021170067
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [54] => Array
        (
            [reference_number] => 7420467891
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [55] => Array
        (
            [reference_number] => 1313854
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [56] => Array
        (
            [reference_number] => 1932665
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [57] => Array
        (
            [reference_number] => 1932668
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [58] => Array
        (
            [reference_number] => 8.025.000.692
            [manufacturer] => SETRA
        )

    [59] => Array
        (
            [reference_number] => 80250008580
            [manufacturer] => SETRA
        )

    [60] => Array
        (
            [reference_number] => 1122348000
            [manufacturer] => SOLARIS
        )

    [61] => Array
        (
            [reference_number] => 1122357000
            [manufacturer] => SOLARIS
        )

    [62] => Array
        (
            [reference_number] => 1079 552
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [63] => Array
        (
            [reference_number] => 2046 7891
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [64] => Array
        (
            [reference_number] => 3028 745
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [65] => Array
        (
            [reference_number] => 3181 131
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [66] => Array
        (
            [reference_number] => 400091
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [67] => Array
        (
            [reference_number] => 8150 114
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [68] => Array
        (
            [reference_number] => 2TA607574
            [manufacturer] => VW
        )

    [69] => Array
        (
            [reference_number] => 2TA607574A
            [manufacturer] => VW
        )

    [70] => Array
        (
            [reference_number] => 2V5616010
            [manufacturer] => VW
        )

    [71] => Array
        (
            [reference_number] => 2V5616095
            [manufacturer] => VW
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Pneumatische systeem geluiddemper past: DAF 85 CF, DB, F 2100, SB; IVECO CITYCLASS, EUROCARGO I-III, EUROFIRE II, EUROSTAR, EUROTECH MH, EUROTECH MP, EUROTECH MT, EUROTRAKKER, MAGIRUS 01.70-
_kom => 3
_hza => 10
_hsn => 10
_weight => 0.18
_cogs_total_value => 7.38
_sale_price => 
_zkm => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

Pneumatische systeem geluiddemper past: DAF 85 CF, DB, F 2100, SB; IVECO CITYCLASS, EUROCARGO I-III, EUROFIRE II, EUROSTAR, EUROTECH MH, EUROTECH MP, EUROTECH MT, EUROTRAKKER, MAGIRUS 01.70-

OEM part number equivalent

  • 0286 951   DAF
  • 1193 201   DAF
  • 1331371   DAF
  • 1504 937   DAF
  • 286951   DAF
  • 41002217   IVECO
  • 41019442   IVECO
  • 42122264   IVECO
  • 42122650   IVECO
  • 4324070700   IVECO
  • 4460001033   IVECO
  • 5001830449   IVECO
  • 5001840312   IVECO
  • 503135541   IVECO
  • 5801101683   IVECO
  • 9432407012   IVECO
  • 9432407070   IVECO
  • 98404141   IVECO
  • 331184   KOGEL
  • 502657108   LIEBHERR
  • 502657108N   LIEBHERR
  • 502661608   LIEBHERR
  • 64521016001   MAN
  • 81521016226   MAN
  • 81521016241   MAN
  • 81521016246   MAN
  • 81521016264   MAN
  • 81521016275   MAN
  • 85500011682   MAN
  • 000 430 1070   MERCEDES
  • 0004300770   MERCEDES
  • 0004300970   MERCEDES
  • 0004302070   MERCEDES
  • 0004302170   MERCEDES
  • 0004302270   MERCEDES
  • 0004302470   MERCEDES
  • A000 430 10 70   MERCEDES
  • A000 430 2270   MERCEDES
  • A0004300770   MERCEDES
  • A0004300970   MERCEDES
  • A0004302070   MERCEDES
  • A0004302170   MERCEDES
  • A0004302470   MERCEDES
  • 0110.186.54   NEOPLAN
  • 0110.186.59   NEOPLAN
  • 110273450   NEOPLAN
  • 112233700   NEOPLAN
  • 148559X000   NISSAN
  • 12F0008217AA   OTOKAR
  • 13C0008217AA   OTOKAR
  • 5001830449   RENAULT
  • 5010151348   RENAULT
  • 5021170065   RENAULT
  • 5021170067   RENAULT
  • 7420467891   RENAULT
  • 1313854   SCANIA
  • 1932665   SCANIA
  • 1932668   SCANIA
  • 8.025.000.692   SETRA
  • 80250008580   SETRA
  • 1122348000   SOLARIS
  • 1122357000   SOLARIS
  • 1079 552   VOLVO
  • 2046 7891   VOLVO
  • 3028 745   VOLVO
  • 3181 131   VOLVO
  • 400091   VOLVO
  • 8150 114   VOLVO
  • 2TA607574   VW
  • 2TA607574A   VW
  • 2V5616010   VW
  • 2V5616095   VW

Aanvullende informatie

Gewicht0,18 kg
ManufacturerReference Number
DAF0286 951
DAF1193 201
DAF1331371
DAF1504 937
DAF286951
IVECO41002217
IVECO41019442
IVECO42122264
IVECO42122650
IVECO4324070700
IVECO4460001033
IVECO5001830449
IVECO5001840312
IVECO503135541
IVECO5801101683
IVECO9432407012
IVECO9432407070
IVECO98404141
KOGEL331184
LIEBHERR502657108
LIEBHERR502657108N
LIEBHERR502661608
MAN64521016001
MAN81521016226
MAN81521016241
MAN81521016246
MAN81521016264
MAN81521016275
MAN85500011682
MERCEDES000 430 1070
MERCEDES0004300770
MERCEDES0004300970
MERCEDES0004302070
MERCEDES0004302170
MERCEDES0004302270
MERCEDES0004302470
MERCEDESA000 430 10 70
MERCEDESA000 430 2270
MERCEDESA0004300770
MERCEDESA0004300970
MERCEDESA0004302070
MERCEDESA0004302170
MERCEDESA0004302470
NEOPLAN0110.186.54
NEOPLAN0110.186.59
NEOPLAN110273450
NEOPLAN112233700
NISSAN148559X000
OTOKAR12F0008217AA
OTOKAR13C0008217AA
RENAULT5001830449
RENAULT5010151348
RENAULT5021170065
RENAULT5021170067
RENAULT7420467891
SCANIA1313854
SCANIA1932665
SCANIA1932668
SETRA8.025.000.692
SETRA80250008580
SOLARIS1122348000
SOLARIS1122357000
VOLVO1079 552
VOLVO2046 7891
VOLVO3028 745
VOLVO3181 131
VOLVO400091
VOLVO8150 114
VW2TA607574
VW2TA607574A
VW2V5616010
VW2V5616095

1.18361, Demper, pneumatisch systeem

SKU : BBE4EA

DT – Diesel Technic

€ 11,81

KOM
3
HZA
10
ZKM
HSN
10

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 3
48h – 2 werkdagen 20
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

Gewicht0,18 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!