Beschrijving

_sku => H0CBAE
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 496332
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 496330
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.1.2
_price => 
Hoogte => 900.0 mm
Breedte => 868.0 mm
Dikte => 48.0 mm
Met frame => Without frame
Materiaal => Aluminium
Technologie => gecementeerd
Invoerdiameter => 63.5 mm
Uitvoerdiameter => 63.5 mm
Offer => Vrachtwagen
Quality => P Cross reference with original quality.
Gewicht => 18,60 kg
Inter Cars code => H0CBAE
CN-code => 87089135
GTU-code => 07
Productlabel => Label afdrukken Index 11057003HW Naam Radiateur Fabrikant HIGHWAY Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst China
Index => 11057003HW
Naam => Radiateur
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => China
Netlengte [mm] => 900.0
Netbreedte [mm] => 868.0
Netdiepte [mm] => 48.0
Koelvinnenmateriaal => Aluminium
Materiaal waterreservoir (radiateur) => Kunststof
Radiateur uitvoering => Koelribben gesoldeerd
Uitlaatdiameter [mm] => 63.5
Uitgangsdiameter [mm] => 63.5
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 => Zonder frame
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 1676435
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 1676635
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 2046 0174
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 20460176
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 20482259
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 20516408
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 20536915
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 20536948
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 20722440
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => 20722448
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => 21375354
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [11] => Array
        (
            [reference_number] => 8112 565
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [12] => Array
        (
            [reference_number] => 8112961
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [13] => Array
        (
            [reference_number] => 8113190
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [14] => Array
        (
            [reference_number] => 8149326
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [15] => Array
        (
            [reference_number] => 8149362
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [16] => Array
        (
            [reference_number] => 8149683
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [17] => Array
        (
            [reference_number] => 8500 0169
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [18] => Array
        (
            [reference_number] => 8500 0327
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [19] => Array
        (
            [reference_number] => 85000121
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [20] => Array
        (
            [reference_number] => 85000325
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [21] => Array
        (
            [reference_number] => 85003229
            [manufacturer] => VOLVO
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Motorradiator ((en) without frame) past: VOLVO FH, FH12, FH16, NH12 D12A340-D16G750 08.93-
_hza => 4
_hsn => 1
_weight => 18.6
_cogs_total_value => 180
_sale_price => 
_kom => 0
_zkm => 0
_elementor_page_assets => Array
(
)

_elementor_global_class_usage_indexed => 1

Motorradiator ((en) without frame) past: VOLVO FH, FH12, FH16, NH12 D12A340-D16G750 08.93-

OEM part number equivalent

  • 1676435   VOLVO
  • 1676635   VOLVO
  • 2046 0174   VOLVO
  • 20460176   VOLVO
  • 20482259   VOLVO
  • 20516408   VOLVO
  • 20536915   VOLVO
  • 20536948   VOLVO
  • 20722440   VOLVO
  • 20722448   VOLVO
  • 21375354   VOLVO
  • 8112 565   VOLVO
  • 8112961   VOLVO
  • 8113190   VOLVO
  • 8149326   VOLVO
  • 8149362   VOLVO
  • 8149683   VOLVO
  • 8500 0169   VOLVO
  • 8500 0327   VOLVO
  • 85000121   VOLVO
  • 85000325   VOLVO
  • 85003229   VOLVO

Aanvullende informatie

Gewicht18,6 kg
ManufacturerReference Number
VOLVO1676435
VOLVO1676635
VOLVO2046 0174
VOLVO20460176
VOLVO20482259
VOLVO20516408
VOLVO20536915
VOLVO20536948
VOLVO20722440
VOLVO20722448
VOLVO21375354
VOLVO8112 565
VOLVO8112961
VOLVO8113190
VOLVO8149326
VOLVO8149362
VOLVO8149683
VOLVO8500 0169
VOLVO8500 0327
VOLVO85000121
VOLVO85000325
VOLVO85003229

11057003HW, Radiateur

SKU : H0CBAE

HIGHWAY  Cooling

€ 540,00

KOM
HZA
4
ZKM
HSN
1

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 5
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferVrachtwagen
Gewicht18,60 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!