Beschrijving

_sku => H17HM8
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.1.2
_price => 
Inbouwpositie => Achter
Membraan diameter => 30.0 inch
Diafragmadiameter 2 => 30.0 inch
Beroerte => 75.0 mm
Draadmaat => M16 mm
Draad toonhoogte => 1.5 mm
Type rem => trommel
Offer => Vrachtwagen
Inter Cars code => H17HM8
CN-code => 87083099
GTU-code => 07
Productlabel => Label afdrukken Index 1223000101 Naam Remcilindermembraan Fabrikant HALDEX Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst France
Index => 1223000101
Naam => Remcilindermembraan
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => France
Versie => 30
Reminstallatie => voor enkelmembraam
Slag [mm] => 75.0
Zuigerstanglengte [mm] => 184.0 241.0
Schroefdraad zuiger => M16
Stofkap => Met stofkap
Aansluittechniek => side M16 central M16
Bedrijfsdruk [bar] => 10.0
Nettogewicht [kg] => 4.75
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 0203272900
            [manufacturer] => BPW
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 05.444.16.01.1
            [manufacturer] => BPW
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 0544416010
            [manufacturer] => BPW
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 0544416100
            [manufacturer] => BPW
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 0544416110
            [manufacturer] => BPW
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 84012958
            [manufacturer] => CASE
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 240542199
            [manufacturer] => DAF
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 416582
            [manufacturer] => DAF
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 443000100019
            [manufacturer] => DAF
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => 705707
            [manufacturer] => DAF
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => 8283572000
            [manufacturer] => EVOBUS
        )

    [11] => Array
        (
            [reference_number] => 8283850000
            [manufacturer] => EVOBUS
        )

    [12] => Array
        (
            [reference_number] => 89199797614
            [manufacturer] => EVOBUS
        )

    [13] => Array
        (
            [reference_number] => A8.283.572.000
            [manufacturer] => EVOBUS
        )

    [14] => Array
        (
            [reference_number] => A8.283.850.000
            [manufacturer] => EVOBUS
        )

    [15] => Array
        (
            [reference_number] => 9628S4231079000
            [manufacturer] => FREIGHTLINER
        )

    [16] => Array
        (
            [reference_number] => A3309600VAS
            [manufacturer] => FRUEHAUF
        )

    [17] => Array
        (
            [reference_number] => ASX0014021
            [manufacturer] => FRUEHAUF
        )

    [18] => Array
        (
            [reference_number] => M02027203
            [manufacturer] => FRUEHAUF
        )

    [19] => Array
        (
            [reference_number] => AZ52824
            [manufacturer] => JOHN DEERE
        )

    [20] => Array
        (
            [reference_number] => AZ52824(I)
            [manufacturer] => JOHN DEERE
        )

    [21] => Array
        (
            [reference_number] => AZ528241
            [manufacturer] => JOHN DEERE
        )

    [22] => Array
        (
            [reference_number] => WZ2480155
            [manufacturer] => JOHN DEERE
        )

    [23] => Array
        (
            [reference_number] => 175209
            [manufacturer] => KOGEL
        )

    [24] => Array
        (
            [reference_number] => 50945152
            [manufacturer] => KRONE
        )

    [25] => Array
        (
            [reference_number] => 945152
            [manufacturer] => KRONE
        )

    [26] => Array
        (
            [reference_number] => 9451520
            [manufacturer] => KRONE
        )

    [27] => Array
        (
            [reference_number] => 502920501
            [manufacturer] => LIEBHERR
        )

    [28] => Array
        (
            [reference_number] => 502966208
            [manufacturer] => LIEBHERR
        )

    [29] => Array
        (
            [reference_number] => 0004208024
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [30] => Array
        (
            [reference_number] => A0004208024
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [31] => Array
        (
            [reference_number] => 7010030
            [manufacturer] => NEOPLAN
        )

    [32] => Array
        (
            [reference_number] => 5000815361
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [33] => Array
        (
            [reference_number] => 5021170052
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [34] => Array
        (
            [reference_number] => 4454103900
            [manufacturer] => SAF
        )

    [35] => Array
        (
            [reference_number] => 1010155
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [36] => Array
        (
            [reference_number] => 1738481
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [37] => Array
        (
            [reference_number] => 1232785
            [manufacturer] => SCHMITZ
        )

    [38] => Array
        (
            [reference_number] => 51017
            [manufacturer] => SCHMITZ
        )

    [39] => Array
        (
            [reference_number] => 82830500000
            [manufacturer] => SCHMITZ
        )

    [40] => Array
        (
            [reference_number] => 883 354
            [manufacturer] => SCHMITZ
        )

    [41] => Array
        (
            [reference_number] => 3553
            [manufacturer] => SCHWARZMULLER
        )

    [42] => Array
        (
            [reference_number] => 8283050000
            [manufacturer] => SETRA
        )

    [43] => Array
        (
            [reference_number] => WA4231079000
            [manufacturer] => VOLVO
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Brake servo-motor Achter (30/30, beroerte: 75mm, M16x1,5mm, trommel) past: MERCEDES NG; SCANIA 2, 3, 3 BUS, 4, 4 BUS, G I, K I, N BUS, P I, R I, T; VOLVO FM9; NEOPLAN CITYLINER, JETLINER 08.73-
_weight => 0
_cogs_total_value => 21.34
_sale_price => 
_kom => 0
_hza => 0
_zkm => 0
_hsn => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

Brake servo-motor Achter (30/30, beroerte: 75mm, M16x1,5mm, trommel) past: MERCEDES NG; SCANIA 2, 3, 3 BUS, 4, 4 BUS, G I, K I, N BUS, P I, R I, T; VOLVO FM9; NEOPLAN CITYLINER, JETLINER 08.73-

OEM part number equivalent

  • 0203272900   BPW
  • 05.444.16.01.1   BPW
  • 0544416010   BPW
  • 0544416100   BPW
  • 0544416110   BPW
  • 84012958   CASE
  • 240542199   DAF
  • 416582   DAF
  • 443000100019   DAF
  • 705707   DAF
  • 8283572000   EVOBUS
  • 8283850000   EVOBUS
  • 89199797614   EVOBUS
  • A8.283.572.000   EVOBUS
  • A8.283.850.000   EVOBUS
  • 9628S4231079000   FREIGHTLINER
  • A3309600VAS   FRUEHAUF
  • ASX0014021   FRUEHAUF
  • M02027203   FRUEHAUF
  • AZ52824   JOHN DEERE
  • AZ52824(I)   JOHN DEERE
  • AZ528241   JOHN DEERE
  • WZ2480155   JOHN DEERE
  • 175209   KOGEL
  • 50945152   KRONE
  • 945152   KRONE
  • 9451520   KRONE
  • 502920501   LIEBHERR
  • 502966208   LIEBHERR
  • 0004208024   MERCEDES
  • A0004208024   MERCEDES
  • 7010030   NEOPLAN
  • 5000815361   RENAULT
  • 5021170052   RENAULT
  • 4454103900   SAF
  • 1010155   SCANIA
  • 1738481   SCANIA
  • 1232785   SCHMITZ
  • 51017   SCHMITZ
  • 82830500000   SCHMITZ
  • 883 354   SCHMITZ
  • 3553   SCHWARZMULLER
  • 8283050000   SETRA
  • WA4231079000   VOLVO
ManufacturerReference Number
BPW0203272900
BPW05.444.16.01.1
BPW0544416010
BPW0544416100
BPW0544416110
CASE84012958
DAF240542199
DAF416582
DAF443000100019
DAF705707
EVOBUS8283572000
EVOBUS8283850000
EVOBUS89199797614
EVOBUSA8.283.572.000
EVOBUSA8.283.850.000
FREIGHTLINER9628S4231079000
FRUEHAUFA3309600VAS
FRUEHAUFASX0014021
FRUEHAUFM02027203
JOHN DEEREAZ52824
JOHN DEEREAZ52824(I)
JOHN DEEREAZ528241
JOHN DEEREWZ2480155
KOGEL175209
KRONE50945152
KRONE945152
KRONE9451520
LIEBHERR502920501
LIEBHERR502966208
MERCEDES0004208024
MERCEDESA0004208024
NEOPLAN7010030
RENAULT5000815361
RENAULT5021170052
SAF4454103900
SCANIA1010155
SCANIA1738481
SCHMITZ1232785
SCHMITZ51017
SCHMITZ82830500000
SCHMITZ883 354
SCHWARZMULLER3553
SETRA8283050000
VOLVOWA4231079000

1223000101, Remcilindermembraan

SKU : H17HM8

HALDEX

€ 32,01

KOM
HZA
ZKM
HSN

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 0
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!