Beschrijving

_sku => G0PK9M
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 534931,534932,534933
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 534930
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.1.2
_price => 
Capaciteit => 30 l
Druk => 14.5 bar
Diameter => 276.0 mm
Lengte => 568.0 mm
Draadmaat => M22 mm
Draad toonhoogte => 1.5 mm
Aantal aansluitingen => 4.0 pcs
Bevestigingsgaten afstand => 120.0 mm
Materiaal => Staal
Gewicht => 9,13 kg
Inter Cars code => G0PK9M
CN-code => 87089997
GTU-code => 07
Productlabel => Label afdrukken Index 126.247-80A Naam Luchtreservoir, pneumatisch systeem Fabrikant PETERS Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Germany
Index => 126.247-80A
Naam => Luchtreservoir, pneumatisch systeem
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Germany
Inhoud [liter] => 30.0
Diameter [mm] => 276.0
Lengte [mm] => 568.0
Schroefdraad aansluiting drukleiding => M22x1,5
Afstand/dia [mm] => 120
Aantal persluchtaansluitingen => 4.0
Bedrijfsdruk [bar] => 14.5
Gewicht [kg] => 9.1
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 000488217
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 001357950
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 00488217
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 01357950
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 0488217
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 1357950
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 488217
            [manufacturer] => SCANIA
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Luchttank 30 l śr.276mm/dł.568mm 14,5 bar past: SCANIA 4, G I, P I, R I
_kom => 0
_hza => 0
_hsn => 0
_weight => 9.13
_cogs_total_value => 40.31
_sale_price => 
_zkm => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

Luchttank 30 l śr.276mm/dł.568mm 14,5 bar past: SCANIA 4, G I, P I, R I

OEM part number equivalent

  • 000488217   SCANIA
  • 001357950   SCANIA
  • 00488217   SCANIA
  • 01357950   SCANIA
  • 0488217   SCANIA
  • 1357950   SCANIA
  • 488217   SCANIA

Aanvullende informatie

Gewicht9,13 kg
ManufacturerReference Number
SCANIA000488217
SCANIA001357950
SCANIA00488217
SCANIA01357950
SCANIA0488217
SCANIA1357950
SCANIA488217

126.247-80A, Luchtreservoir, pneumatisch systeem

SKU : G0PK9M

PE – PETERS Germany

€ 76,59

KOM
HZA
ZKM
HSN

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 0
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

Gewicht9,13 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!