Beschrijving

_sku => B4C33F
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 444464,444465
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 444463
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.1.2
_price => 
Passende zijde => Links
Type aanpassing => Elektrisch
Type glas => In reliëf
Met verwarming => Ja
Kleur van het glas => Chroom
Vervangingsonderdeel => Ja
Quality => Q Original part in manufacturer’s packaging
Gewicht => 1,07 kg
Inter Cars code => B4C33F
CN-code => 70091000
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index 351991103890 Naam Buitenspiegel Fabrikant MAGNETI MARELLI Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Poland
Index => 351991103890
Naam => Buitenspiegel
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Poland
Inbouwplaats => Links
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 => Zonder kap
Oppervlakte => Ruw
Werkwijze => Electrisch
Kleureffect => Chroomeffect
Kwaliteit => O.E. (Original)
Buiten / binnenspiegel => Bol-vormig
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 0000735655741
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 735452179
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 735481656
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 735600590
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 735600592
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 735655741
            [manufacturer] => FIAT
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Zijspiegel Links (elektrisch, in reliëf, met verwarming) past: ALFA ROMEO 4C; FIAT 500 01.07-
_kom => 2
_hza => 5
_hsn => 1
_weight => 1.07
_cogs_total_value => 62.57
_sale_price => 
_zkm => 0
_elementor_page_assets => Array
(
)

_elementor_global_class_usage_indexed => 1

Zijspiegel Links (elektrisch, in reliëf, met verwarming) past: ALFA ROMEO 4C; FIAT 500 01.07-

OEM part number equivalent

  • 0000735655741   FIAT
  • 735452179   FIAT
  • 735481656   FIAT
  • 735600590   FIAT
  • 735600592   FIAT
  • 735655741   FIAT

Aanvullende informatie

Gewicht1,07 kg
ManufacturerReference Number
FIAT0000735655741
FIAT735452179
FIAT735481656
FIAT735600590
FIAT735600592
FIAT735655741

351991103890, Buitenspiegel

SKU : B4C33F

MAGNETTI MARELLI

€ 187,71

KOM
2
HZA
5
ZKM
HSN
1

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 2
48h – 2 werkdagen 6
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

Gewicht1,07 kg
Passende zijdeLinks

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!