Beschrijving

_sku => H00D3L
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 36942
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 36941
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.2.1
_price => 
Inbouwpositie => Achter
Passende zijde => Rechts
Kleur indicator => Oranje
Kleur van het glas => Red / · Wit / · Oranje
Met lampvoet => Ja
Spanning => 24.0 V
Type lamp => gloeilamp
Markeringslicht => zijspeling
Reflex => reflector
Met plaatverlichting => Geen
Vervangingsonderdeel => Ja
Offer => Vrachtwagen
Quality => Z Cross reference
Gewicht => 1,36 kg
Inter Cars code => H00D3L
CN-code => 85122000
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index A41-1041-121 Naam Achterlicht Fabrikant ASPOCK Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst China
Index => A41-1041-121
Naam => Achterlicht
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => China
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 20565104
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 20565106
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 20892370
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 21063891
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 21063895
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 21652959
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 21761261
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => VO21063891
            [manufacturer] => VOLVO
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Achterlicht Rechts (24V, reflector, zijspeling) past: VOLVO FH 09.05-
_kom => 2
_weight => 1.36
_cogs_total_value => 24.89
_sale_price => 
_hza => 10
_hsn => 8
_zkm => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

Achterlicht Rechts (24V, reflector, zijspeling) past: VOLVO FH 09.05-

OEM part number equivalent

  • 20565104   VOLVO
  • 20565106   VOLVO
  • 20892370   VOLVO
  • 21063891   VOLVO
  • 21063895   VOLVO
  • 21652959   VOLVO
  • 21761261   VOLVO
  • VO21063891   VOLVO

Aanvullende informatie

Gewicht1,36 kg
ManufacturerReference Number
VOLVO20565104
VOLVO20565106
VOLVO20892370
VOLVO21063891
VOLVO21063895
VOLVO21652959
VOLVO21761261
VOLVOVO21063891

A41-1041-121, Achterlicht

SKU : H00D3L

ASPÖCK

€ 49,78

KOM
2
HZA
10
ZKM
HSN
8

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 2
48h – 2 werkdagen 18
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferVrachtwagen
Gewicht1,36 kg
Passende zijdeRechts

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!