Beschrijving

_sku => G0TNOY
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 385136
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 385135
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.2.1
_price => 
Naam van het productengamma => Spoel
Spanning => 24.0 V
Aantal pinnen => 2.0 pcs
Offer => Agro/Construction
Gewicht => 1,75 kg
Inter Cars code => G0TNOY
CN-code => 84818099
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index AG 0422 Naam Brandstofonderbrekerspoel Fabrikant AKUSAN Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst China
Index => AG 0422
Naam => Brandstofonderbrekerspoel
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => China
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 02113791
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 02113793
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 04198950
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 04199902
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 04199903
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 04199905
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 04206751
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 04206915
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 04206916
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => 04206917
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => 4199902
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Brandstofinspuitpomp element (spoel, 24V) past: DEUTZ FAHR 1130 TTV, 1145 TTV, 1160 TTV, 120 MK2, 120 MK3, 128, 130, 135 MK2, 135 MK3, 140, 150, 150 MK2, 150 MK3, 150.7, 155, 156, 160 MK2, 165
_hza => 10
_hsn => 1
_weight => 1.75
_cogs_total_value => 79.02
_sale_price => 
_kom => 0
_zkm => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

Brandstofinspuitpomp element (spoel, 24V) past: DEUTZ FAHR 1130 TTV, 1145 TTV, 1160 TTV, 120 MK2, 120 MK3, 128, 130, 135 MK2, 135 MK3, 140, 150, 150 MK2, 150 MK3, 150.7, 155, 156, 160 MK2, 165

OEM part number equivalent

  • 02113791   DEUTZ
  • 02113793   DEUTZ
  • 04198950   DEUTZ
  • 04199902   DEUTZ
  • 04199903   DEUTZ
  • 04199905   DEUTZ
  • 04206751   DEUTZ
  • 04206915   DEUTZ
  • 04206916   DEUTZ
  • 04206917   DEUTZ
  • 4199902   DEUTZ

Aanvullende informatie

Gewicht1,75 kg
ManufacturerReference Number
DEUTZ02113791
DEUTZ02113793
DEUTZ04198950
DEUTZ04199902
DEUTZ04199903
DEUTZ04199905
DEUTZ04206751
DEUTZ04206915
DEUTZ04206916
DEUTZ04206917
DEUTZ4199902

AG 0422, Brandstofonderbrekerspoel

SKU : G0TNOY

-AT Electric

€ 205,45

KOM
HZA
10
ZKM
HSN
1

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 11
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferAgro/Construction
Gewicht1,75 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!