Beschrijving

_sku => G14KT4
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 75024
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 75023
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.1.2
_price => 
Offer => Agro/Construction
Gewicht => 1,84 kg
Inter Cars code => G14KT4
CN-code => 84099900
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index B05-AG-375 Naam Spanner, Poly V-riem Fabrikant BTA Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst China
Index => B05-AG-375
Naam => Spanner, Poly V-riem
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => China
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 3910707
            [manufacturer] => CUMMINS
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 3914854
            [manufacturer] => CUMMINS
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 3934822
            [manufacturer] => CUMMINS
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 3936210
            [manufacturer] => CUMMINS
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 3973827
            [manufacturer] => CUMMINS
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 3978200
            [manufacturer] => CUMMINS
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 5333480
            [manufacturer] => CUMMINS
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 6742015271
            [manufacturer] => DAF
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => CBU1688
            [manufacturer] => DAF
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => CBU2548
            [manufacturer] => DAF
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => CBU2622
            [manufacturer] => DAF
        )

    [11] => Array
        (
            [reference_number] => 3936210
            [manufacturer] => KAMAZ
        )

    [12] => Array
        (
            [reference_number] => 6742015271
            [manufacturer] => KOMATSU
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Multi-V riemspanner past: CASE IH 2365, 2366, 2377, 2388, 190, 215, 225, 235, 245, 250, 255, 260, 275, 280, 290, 305, 310, 315, 335, 340, 370, 100, 100 C, 100 C MAXXUM, 100 MAXXUM, 100 X, 110
_hsn => 10
_weight => 1.84
_cogs_total_value => 28.33
_sale_price => 
_kom => 0
_hza => 1
_zkm => 0
_elementor_page_assets => Array
(
)

_elementor_global_class_usage_indexed => 1

Multi-V riemspanner past: CASE IH 2365, 2366, 2377, 2388, 190, 215, 225, 235, 245, 250, 255, 260, 275, 280, 290, 305, 310, 315, 335, 340, 370, 100, 100 C, 100 C MAXXUM, 100 MAXXUM, 100 X, 110

OEM part number equivalent

  • 3910707   CUMMINS
  • 3914854   CUMMINS
  • 3934822   CUMMINS
  • 3936210   CUMMINS
  • 3973827   CUMMINS
  • 3978200   CUMMINS
  • 5333480   CUMMINS
  • 6742015271   DAF
  • CBU1688   DAF
  • CBU2548   DAF
  • CBU2622   DAF
  • 3936210   KAMAZ
  • 6742015271   KOMATSU

Aanvullende informatie

Gewicht1,84 kg
ManufacturerReference Number
CUMMINS3910707
CUMMINS3914854
CUMMINS3934822
CUMMINS3936210
CUMMINS3973827
CUMMINS3978200
CUMMINS5333480
DAF6742015271
DAFCBU1688
DAFCBU2548
DAFCBU2622
KAMAZ3936210
KOMATSU6742015271

B05-AG-375, Spanner, Poly V-riem

SKU : G14KT4

BTP Germany

€ 59,49

KOM
HZA
1
ZKM
HSN
10

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 11
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferAgro/Construction
Gewicht1,84 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!