Beschrijving

_sku => E3BA9D
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 83960
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 83959
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.2.1
_price => 
Offer => Vrachtwagen
Conditions of return => Niet mogelijk om te retourneren na het verbreken van de verzegeling
Gewicht => 1,20 kg
Aanbevolen hoeveelheid => 6
Inter Cars code => E3BA9D
CN-code => 84099900
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index DELBEBE4P03002 Naam Pompinjectie-eenheid Fabrikant DELPHI Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst United Kingdom
Index => DELBEBE4P03002
Naam => Pompinjectie-eenheid
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => United Kingdom
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 7485020180
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 7422 254 568
            [manufacturer] => RVI
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 7485020180
            [manufacturer] => RVI
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 21977909
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 22254568
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 22435395
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 7422435395
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 7485020177
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 85002180
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => 85020177
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => 85020180
            [manufacturer] => VOLVO
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Pomp injector unit MD13 past: RVI C, K, T DTI13-DXi13480 01.13-
_kom => 0
_hza => 0
_hsn => 0
_weight => 1.2
_cogs_total_value => 431.84
_sale_price => 
_zkm => 0
ma_data => {"campaign_id":"179071218383961"}
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

Pomp injector unit MD13 past: RVI C, K, T DTI13-DXi13480 01.13-

OEM part number equivalent

  • 7485020180   RENAULT
  • 7422 254 568   RVI
  • 7485020180   RVI
  • 21977909   VOLVO
  • 22254568   VOLVO
  • 22435395   VOLVO
  • 7422435395   VOLVO
  • 7485020177   VOLVO
  • 85002180   VOLVO
  • 85020177   VOLVO
  • 85020180   VOLVO

Aanvullende informatie

Gewicht1,2 kg
ManufacturerReference Number
RENAULT7485020180
RVI7422 254 568
RVI7485020180
VOLVO21977909
VOLVO22254568
VOLVO22435395
VOLVO7422435395
VOLVO7485020177
VOLVO85002180
VOLVO85020177
VOLVO85020180

DELBEBE4P03002, Pompinjectie-eenheid

SKU : E3BA9D

Delphi

€ 669,35

KOM
HZA
ZKM
HSN

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 0
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferVrachtwagen
Gewicht1,20 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!