Beschrijving

_sku => C17746
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 130867,130868,130869
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 130866
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.1.2
_price => 
Inbouwpositie => Voor / · Achter
Breedte => 248.0 mm
Hoogte => 109.5 mm
Dikte => 30.0 mm
Remsysteem => KB SB/SN7 (ProTecS)
Is het klaar om gebruikt te worden met slijtage sensor => Ja
WVA-nummer => 29253 29278
Offer => Vrachtwagen
Gewicht => 10,24 kg
Inter Cars code => C17746
CN-code => 87083091
GTU-code => 07
Productlabel => Label afdrukken Index FCV4296PTS Naam Remblokkenset, schijfrem Fabrikant FERODO Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Germany
Index => FCV4296PTS
Naam => Remblokkenset, schijfrem
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Germany
Aanvullend artikel/aanvullende informatie => Met toebehoren
Breedte [mm] => 248.0
Hoogte 1 [mm] => 109.5
Dikte [mm] => 30.0
Controleteken => E1 90R-02A0780/0030
Kwaliteit => FER4550M
Slijtageindicator => voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
Gewicht [kg] => 10.391
Aantal per as => 4
Bundeltype => Doos
Verpakkingslengte [cm] => 27.0
Verpakkingsbreedte [cm] => 17.0
Verpakkingshoogte [cm] => 12.6
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 0203121400
            [manufacturer] => BPW
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 0203121700
            [manufacturer] => BPW
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 0536270010
            [manufacturer] => BPW
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 0536270020
            [manufacturer] => BPW
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 09.801.02.57.0
            [manufacturer] => BPW
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 09.801.02.92.0
            [manufacturer] => BPW
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 09.801.06.36.0
            [manufacturer] => BPW
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 0980102200
            [manufacturer] => BPW
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 0980106200
            [manufacturer] => BPW
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => 1439324
            [manufacturer] => DAF
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => 1617343
            [manufacturer] => DAF
        )

    [11] => Array
        (
            [reference_number] => 1797053
            [manufacturer] => DAF
        )

    [12] => Array
        (
            [reference_number] => 1800830
            [manufacturer] => DAF
        )

    [13] => Array
        (
            [reference_number] => 1878030
            [manufacturer] => DAF
        )

    [14] => Array
        (
            [reference_number] => 1982826
            [manufacturer] => DAF
        )

    [15] => Array
        (
            [reference_number] => 09291037-SB7000
            [manufacturer] => GIGANT
        )

    [16] => Array
        (
            [reference_number] => 09317202
            [manufacturer] => GIGANT
        )

    [17] => Array
        (
            [reference_number] => 9291-037-SB7000
            [manufacturer] => GIGANT
        )

    [18] => Array
        (
            [reference_number] => 9317202
            [manufacturer] => GIGANT
        )

    [19] => Array
        (
            [reference_number] => K046772K50
            [manufacturer] => GIGANT
        )

    [20] => Array
        (
            [reference_number] => M91004502
            [manufacturer] => GIGANT
        )

    [21] => Array
        (
            [reference_number] => 1906439
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [22] => Array
        (
            [reference_number] => 2992348
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [23] => Array
        (
            [reference_number] => 2992476
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [24] => Array
        (
            [reference_number] => 2995637
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [25] => Array
        (
            [reference_number] => 2995809
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [26] => Array
        (
            [reference_number] => 2995819
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [27] => Array
        (
            [reference_number] => 2995938
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [28] => Array
        (
            [reference_number] => 2996189
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [29] => Array
        (
            [reference_number] => 2996378
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [30] => Array
        (
            [reference_number] => 2996515
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [31] => Array
        (
            [reference_number] => 41211278
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [32] => Array
        (
            [reference_number] => 41211279
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [33] => Array
        (
            [reference_number] => 42541062
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [34] => Array
        (
            [reference_number] => 500054632
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [35] => Array
        (
            [reference_number] => 500055167
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [36] => Array
        (
            [reference_number] => 500086211
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [37] => Array
        (
            [reference_number] => 5801109381
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [38] => Array
        (
            [reference_number] => 5801341089
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [39] => Array
        (
            [reference_number] => 5801341090
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [40] => Array
        (
            [reference_number] => 99476098
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [41] => Array
        (
            [reference_number] => V2992348
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [42] => Array
        (
            [reference_number] => 81 50820 6093
            [manufacturer] => MAN
        )

    [43] => Array
        (
            [reference_number] => 81.50820.6079
            [manufacturer] => MAN
        )

    [44] => Array
        (
            [reference_number] => 81.50820.6081
            [manufacturer] => MAN
        )

    [45] => Array
        (
            [reference_number] => 81508206030
            [manufacturer] => MAN
        )

    [46] => Array
        (
            [reference_number] => 81508206033
            [manufacturer] => MAN
        )

    [47] => Array
        (
            [reference_number] => 81508206056
            [manufacturer] => MAN
        )

    [48] => Array
        (
            [reference_number] => 81508206061
            [manufacturer] => MAN
        )

    [49] => Array
        (
            [reference_number] => 81508206070
            [manufacturer] => MAN
        )

    [50] => Array
        (
            [reference_number] => 81508206071
            [manufacturer] => MAN
        )

    [51] => Array
        (
            [reference_number] => 81508206072
            [manufacturer] => MAN
        )

    [52] => Array
        (
            [reference_number] => 81508206083
            [manufacturer] => MAN
        )

    [53] => Array
        (
            [reference_number] => 81508206091
            [manufacturer] => MAN
        )

    [54] => Array
        (
            [reference_number] => N1011014145
            [manufacturer] => MAN
        )

    [55] => Array
        (
            [reference_number] => N1011015470
            [manufacturer] => MAN
        )

    [56] => Array
        (
            [reference_number] => 0024202220
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [57] => Array
        (
            [reference_number] => 0024204920
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [58] => Array
        (
            [reference_number] => 0024204970
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [59] => Array
        (
            [reference_number] => 0034201620
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [60] => Array
        (
            [reference_number] => 0034202220
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [61] => Array
        (
            [reference_number] => 0034203520
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [62] => Array
        (
            [reference_number] => 0044202220
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [63] => Array
        (
            [reference_number] => 0044206020
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [64] => Array
        (
            [reference_number] => 0064201020
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [65] => Array
        (
            [reference_number] => 0064201120
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [66] => Array
        (
            [reference_number] => 0084206020
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [67] => Array
        (
            [reference_number] => 6934200120
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [68] => Array
        (
            [reference_number] => 930 420 01 20
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [69] => Array
        (
            [reference_number] => 9304200020
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [70] => Array
        (
            [reference_number] => A 002 420 49 70
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [71] => Array
        (
            [reference_number] => A0024202220
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [72] => Array
        (
            [reference_number] => A0024204920
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [73] => Array
        (
            [reference_number] => A0034201620
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [74] => Array
        (
            [reference_number] => A0034202220
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [75] => Array
        (
            [reference_number] => A0034203520
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [76] => Array
        (
            [reference_number] => A0044202220
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [77] => Array
        (
            [reference_number] => A0044206020
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [78] => Array
        (
            [reference_number] => A0064201020
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [79] => Array
        (
            [reference_number] => A0064201120
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [80] => Array
        (
            [reference_number] => A0084206020
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [81] => Array
        (
            [reference_number] => A6934200120
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [82] => Array
        (
            [reference_number] => A930 420 01 20
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [83] => Array
        (
            [reference_number] => A9304200020
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [84] => Array
        (
            [reference_number] => N0024204920
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [85] => Array
        (
            [reference_number] => N0024204970
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [86] => Array
        (
            [reference_number] => N0034201620
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [87] => Array
        (
            [reference_number] => N0034202220
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [88] => Array
        (
            [reference_number] => N0044202220
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [89] => Array
        (
            [reference_number] => N0044206020
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [90] => Array
        (
            [reference_number] => N0064201020
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [91] => Array
        (
            [reference_number] => N0064201120
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [92] => Array
        (
            [reference_number] => N6934200120
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [93] => Array
        (
            [reference_number] => N9304200020
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [94] => Array
        (
            [reference_number] => N9304200120
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [95] => Array
        (
            [reference_number] => M91004502
            [manufacturer] => S.M.B.
        )

    [96] => Array
        (
            [reference_number] => 3057007700
            [manufacturer] => SAF
        )

    [97] => Array
        (
            [reference_number] => 4057427700
            [manufacturer] => SAF
        )

    [98] => Array
        (
            [reference_number] => 5317002300
            [manufacturer] => SAF
        )

    [99] => Array
        (
            [reference_number] => 1390428
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [100] => Array
        (
            [reference_number] => 1415153
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [101] => Array
        (
            [reference_number] => 1444125
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [102] => Array
        (
            [reference_number] => 1512089
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [103] => Array
        (
            [reference_number] => 1527633
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [104] => Array
        (
            [reference_number] => 1734529
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [105] => Array
        (
            [reference_number] => 1856108
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [106] => Array
        (
            [reference_number] => 1890861
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [107] => Array
        (
            [reference_number] => 2325212
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [108] => Array
        (
            [reference_number] => 2920101
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [109] => Array
        (
            [reference_number] => 017927
            [manufacturer] => SCHMITZ
        )

    [110] => Array
        (
            [reference_number] => 1182462
            [manufacturer] => SCHMITZ
        )

    [111] => Array
        (
            [reference_number] => 0004214310
            [manufacturer] => SETRA
        )

    [112] => Array
        (
            [reference_number] => 0064201020
            [manufacturer] => SETRA
        )

    [113] => Array
        (
            [reference_number] => A 006 420 10 20
            [manufacturer] => SETRA
        )

    [114] => Array
        (
            [reference_number] => A0004214310
            [manufacturer] => SETRA
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Remblokken set Achter/Voor KB SB/SN7 (ProTecS) past: DAF 75 CF, 85 CF, 95 XF, CF, CF 65, CF 75, CF 85, LF, LF 55, XF 105, XF 106, XF 95; IVECO EUROCARGO I-III 1DB2022-1NA06-XF355M 01.72-
_weight => 10.24
_cogs_total_value => 75.68
_sale_price => 
_kom => 0
_hza => 0
_zkm => 0
_hsn => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

Remblokken set Achter/Voor KB SB/SN7 (ProTecS) past: DAF 75 CF, 85 CF, 95 XF, CF, CF 65, CF 75, CF 85, LF, LF 55, XF 105, XF 106, XF 95; IVECO EUROCARGO I-III 1DB2022-1NA06-XF355M 01.72-

OEM part number equivalent

  • 0203121400   BPW
  • 0203121700   BPW
  • 0536270010   BPW
  • 0536270020   BPW
  • 09.801.02.57.0   BPW
  • 09.801.02.92.0   BPW
  • 09.801.06.36.0   BPW
  • 0980102200   BPW
  • 0980106200   BPW
  • 1439324   DAF
  • 1617343   DAF
  • 1797053   DAF
  • 1800830   DAF
  • 1878030   DAF
  • 1982826   DAF
  • 09291037-SB7000   GIGANT
  • 09317202   GIGANT
  • 9291-037-SB7000   GIGANT
  • 9317202   GIGANT
  • K046772K50   GIGANT
  • M91004502   GIGANT
  • 1906439   IVECO
  • 2992348   IVECO
  • 2992476   IVECO
  • 2995637   IVECO
  • 2995809   IVECO
  • 2995819   IVECO
  • 2995938   IVECO
  • 2996189   IVECO
  • 2996378   IVECO
  • 2996515   IVECO
  • 41211278   IVECO
  • 41211279   IVECO
  • 42541062   IVECO
  • 500054632   IVECO
  • 500055167   IVECO
  • 500086211   IVECO
  • 5801109381   IVECO
  • 5801341089   IVECO
  • 5801341090   IVECO
  • 99476098   IVECO
  • V2992348   IVECO
  • 81 50820 6093   MAN
  • 81.50820.6079   MAN
  • 81.50820.6081   MAN
  • 81508206030   MAN
  • 81508206033   MAN
  • 81508206056   MAN
  • 81508206061   MAN
  • 81508206070   MAN
  • 81508206071   MAN
  • 81508206072   MAN
  • 81508206083   MAN
  • 81508206091   MAN
  • N1011014145   MAN
  • N1011015470   MAN
  • 0024202220   MERCEDES
  • 0024204920   MERCEDES
  • 0024204970   MERCEDES
  • 0034201620   MERCEDES
  • 0034202220   MERCEDES
  • 0034203520   MERCEDES
  • 0044202220   MERCEDES
  • 0044206020   MERCEDES
  • 0064201020   MERCEDES
  • 0064201120   MERCEDES
  • 0084206020   MERCEDES
  • 6934200120   MERCEDES
  • 930 420 01 20   MERCEDES
  • 9304200020   MERCEDES
  • A 002 420 49 70   MERCEDES
  • A0024202220   MERCEDES
  • A0024204920   MERCEDES
  • A0034201620   MERCEDES
  • A0034202220   MERCEDES
  • A0034203520   MERCEDES
  • A0044202220   MERCEDES
  • A0044206020   MERCEDES
  • A0064201020   MERCEDES
  • A0064201120   MERCEDES
  • A0084206020   MERCEDES
  • A6934200120   MERCEDES
  • A930 420 01 20   MERCEDES
  • A9304200020   MERCEDES
  • N0024204920   MERCEDES
  • N0024204970   MERCEDES
  • N0034201620   MERCEDES
  • N0034202220   MERCEDES
  • N0044202220   MERCEDES
  • N0044206020   MERCEDES
  • N0064201020   MERCEDES
  • N0064201120   MERCEDES
  • N6934200120   MERCEDES
  • N9304200020   MERCEDES
  • N9304200120   MERCEDES
  • M91004502   S.M.B.
  • 3057007700   SAF
  • 4057427700   SAF
  • 5317002300   SAF
  • 1390428   SCANIA
  • 1415153   SCANIA
  • 1444125   SCANIA
  • 1512089   SCANIA
  • 1527633   SCANIA
  • 1734529   SCANIA
  • 1856108   SCANIA
  • 1890861   SCANIA
  • 2325212   SCANIA
  • 2920101   SCANIA
  • 017927   SCHMITZ
  • 1182462   SCHMITZ
  • 0004214310   SETRA
  • 0064201020   SETRA
  • A 006 420 10 20   SETRA
  • A0004214310   SETRA

Aanvullende informatie

Gewicht10,24 kg
ManufacturerReference Number
BPW0203121400
BPW0203121700
BPW0536270010
BPW0536270020
BPW09.801.02.57.0
BPW09.801.02.92.0
BPW09.801.06.36.0
BPW0980102200
BPW0980106200
DAF1439324
DAF1617343
DAF1797053
DAF1800830
DAF1878030
DAF1982826
GIGANT09291037-SB7000
GIGANT09317202
GIGANT9291-037-SB7000
GIGANT9317202
GIGANTK046772K50
GIGANTM91004502
IVECO1906439
IVECO2992348
IVECO2992476
IVECO2995637
IVECO2995809
IVECO2995819
IVECO2995938
IVECO2996189
IVECO2996378
IVECO2996515
IVECO41211278
IVECO41211279
IVECO42541062
IVECO500054632
IVECO500055167
IVECO500086211
IVECO5801109381
IVECO5801341089
IVECO5801341090
IVECO99476098
IVECOV2992348
MAN81 50820 6093
MAN81.50820.6079
MAN81.50820.6081
MAN81508206030
MAN81508206033
MAN81508206056
MAN81508206061
MAN81508206070
MAN81508206071
MAN81508206072
MAN81508206083
MAN81508206091
MANN1011014145
MANN1011015470
MERCEDES0024202220
MERCEDES0024204920
MERCEDES0024204970
MERCEDES0034201620
MERCEDES0034202220
MERCEDES0034203520
MERCEDES0044202220
MERCEDES0044206020
MERCEDES0064201020
MERCEDES0064201120
MERCEDES0084206020
MERCEDES6934200120
MERCEDES930 420 01 20
MERCEDES9304200020
MERCEDESA 002 420 49 70
MERCEDESA0024202220
MERCEDESA0024204920
MERCEDESA0034201620
MERCEDESA0034202220
MERCEDESA0034203520
MERCEDESA0044202220
MERCEDESA0044206020
MERCEDESA0064201020
MERCEDESA0064201120
MERCEDESA0084206020
MERCEDESA6934200120
MERCEDESA930 420 01 20
MERCEDESA9304200020
MERCEDESN0024204920
MERCEDESN0024204970
MERCEDESN0034201620
MERCEDESN0034202220
MERCEDESN0044202220
MERCEDESN0044206020
MERCEDESN0064201020
MERCEDESN0064201120
MERCEDESN6934200120
MERCEDESN9304200020
MERCEDESN9304200120
S.M.B.M91004502
SAF3057007700
SAF4057427700
SAF5317002300
SCANIA1390428
SCANIA1415153
SCANIA1444125
SCANIA1512089
SCANIA1527633
SCANIA1734529
SCANIA1856108
SCANIA1890861
SCANIA2325212
SCANIA2920101
SCHMITZ017927
SCHMITZ1182462
SETRA0004214310
SETRA0064201020
SETRAA 006 420 10 20
SETRAA0004214310

FCV4296PTS, Remblokkenset, schijfrem

SKU : C17746

FERODO

€ 227,04

KOM
HZA
ZKM
HSN

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 0
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferVrachtwagen
Gewicht10,24 kg
RemsysteemKB SB/SN7 (ProTecS)

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!