Beschrijving

_sku => B48C09
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 145018,145019,145020
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 145017
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.2.1
_price => 
Pakking => Met pakking
Aantal tanden => 23
Offer => Vrachtwagen
Gewicht => 8,70 kg
Inter Cars code => B48C09
CN-code => 84133080
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index FE30450 Naam Waterpomp, motorkoeling Fabrikant FEBI Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Germany
Index => FE30450
Naam => Waterpomp, motorkoeling
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Germany
Behuizingsmateriaal => Grijs gietijzer
Materiaal waterpompschoepenwiel => Grijs gietijzer
Materiaal pakking => Rubber
Aantal vleugels/lepels => 7.0
Aanvullend artikel/aanvullende informatie => Met pakkingen
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 => Met tandwiel
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 1675750
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 20575653
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 3183908
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 3183909
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 8112291
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 8113523
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 8192050
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 85000387
            [manufacturer] => VOLVO
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Waterpomp past: VOLVO 7700, 8700, 8900, B6, B7, FL, FL6, FL7, FM7, FS7 D6A180-TD73ES 09.85-
_kom => 3
_hza => 10
_hsn => 10
_weight => 8.7
_cogs_total_value => 98.1
_sale_price => 
_zkm => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

Waterpomp past: VOLVO 7700, 8700, 8900, B6, B7, FL, FL6, FL7, FM7, FS7 D6A180-TD73ES 09.85-

OEM part number equivalent

  • 1675750   VOLVO
  • 20575653   VOLVO
  • 3183908   VOLVO
  • 3183909   VOLVO
  • 8112291   VOLVO
  • 8113523   VOLVO
  • 8192050   VOLVO
  • 85000387   VOLVO

Aanvullende informatie

Gewicht8,7 kg
ManufacturerReference Number
VOLVO1675750
VOLVO20575653
VOLVO3183908
VOLVO3183909
VOLVO8112291
VOLVO8113523
VOLVO8192050
VOLVO85000387

FE30450, Waterpomp, motorkoeling

SKU : B48C09

FEBI Germany

€ 147,15

KOM
3
HZA
10
ZKM
HSN
10

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 3
48h – 2 werkdagen 20
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferVrachtwagen
Gewicht8,70 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!