Beschrijving

_sku => G04AJD
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 531709
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 531708
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.2.1
_price => 
Lengte => 1980.0 mm
Breedte => 28.0 mm
Aantal ribben => 8.0 pcs
Offer => Vrachtwagen
Gewicht => 0,23 kg
Inter Cars code => G04AJD
CN-code => 40103100
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index GAT8PK1980HD Naam Poly V-riem Fabrikant GATES Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Spain
Index => GAT8PK1980HD
Naam => Poly V-riem
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Spain
Trekkoordmateriaal => Polyester
Riemenmateriaal => Rubber
Kleur => zwart
Ribbenaantal => 8.0
Breedte [mm] => 28.0
Lengte [mm] => 1980.0
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 3289739
            [manufacturer] => CUMMINS
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 3972380
            [manufacturer] => CUMMINS
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 123415009
            [manufacturer] => FREIGHTLINER
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 123415039
            [manufacturer] => FREIGHTLINER
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 123415049
            [manufacturer] => FREIGHTLINER
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 123415058
            [manufacturer] => FREIGHTLINER
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 127110001
            [manufacturer] => FREIGHTLINER
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 127110018
            [manufacturer] => FREIGHTLINER
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 6819970893
            [manufacturer] => FREIGHTLINER
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => R502186
            [manufacturer] => JOHN DEERE
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => T210568
            [manufacturer] => JOHN DEERE
        )

    [11] => Array
        (
            [reference_number] => T428704
            [manufacturer] => JOHN DEERE
        )

    [12] => Array
        (
            [reference_number] => 9069933696
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [13] => Array
        (
            [reference_number] => A9069933696
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Multi-V-riem (8PK1980) past: MERCEDES ATEGO, ATEGO 2, ECONIC, LK/LN2, VARIO, VARIO (B667, B670, B668), VARIO (B670), VARIO (B670, B668, B667) OM900.911-OM924.935 08.95-
_weight => 0.23
_cogs_total_value => 13.69
_sale_price => 
_kom => 0
_hza => 0
_zkm => 0
_hsn => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

Multi-V-riem (8PK1980) past: MERCEDES ATEGO, ATEGO 2, ECONIC, LK/LN2, VARIO, VARIO (B667, B670, B668), VARIO (B670), VARIO (B670, B668, B667) OM900.911-OM924.935 08.95-

OEM part number equivalent

  • 3289739   CUMMINS
  • 3972380   CUMMINS
  • 123415009   FREIGHTLINER
  • 123415039   FREIGHTLINER
  • 123415049   FREIGHTLINER
  • 123415058   FREIGHTLINER
  • 127110001   FREIGHTLINER
  • 127110018   FREIGHTLINER
  • 6819970893   FREIGHTLINER
  • R502186   JOHN DEERE
  • T210568   JOHN DEERE
  • T428704   JOHN DEERE
  • 9069933696   MERCEDES
  • A9069933696   MERCEDES

Aanvullende informatie

Gewicht0,23 kg
ManufacturerReference Number
CUMMINS3289739
CUMMINS3972380
FREIGHTLINER123415009
FREIGHTLINER123415039
FREIGHTLINER123415049
FREIGHTLINER123415058
FREIGHTLINER127110001
FREIGHTLINER127110018
FREIGHTLINER6819970893
JOHN DEERER502186
JOHN DEERET210568
JOHN DEERET428704
MERCEDES9069933696
MERCEDESA9069933696

GAT8PK1980HD, Poly V-riem

SKU : G04AJD

GATES

€ 27,38

KOM
HZA
ZKM
HSN

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 0
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferVrachtwagen
Gewicht0,23 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!