Beschrijving

_sku => G04ASQ
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 533627
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 533626
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.2.1
_price => 
Breedte => 10.0 mm
Lengte => 1125.0 mm
Offer => Vrachtwagen
Gewicht => 0,17 kg
Inter Cars code => G04ASQ
CN-code => 40103100
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index GATAVX10X1125HD Naam V-riem Fabrikant GATES Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Germany
Index => GATAVX10X1125HD
Naam => V-riem
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Germany
Trekkoordmateriaal => Polyester
Riemenmateriaal => Polychloropren (Neopren)
Kleur => zwart
Breedte [mm] => 10.0
Lengte [mm] => 1125.0
Buiten lengte [mm] => 1135.0
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 91079521
            [manufacturer] => BEDFORD
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 3040501
            [manufacturer] => CUMMINS
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 1170650
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 1179565
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 2232026
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 2233026
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 2235179
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 71300399
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 72090561
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => 72091544
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => X696614800000
            [manufacturer] => FENDT
        )

    [11] => Array
        (
            [reference_number] => X696614801000
            [manufacturer] => FENDT
        )

    [12] => Array
        (
            [reference_number] => X696614802000
            [manufacturer] => FENDT
        )

    [13] => Array
        (
            [reference_number] => 4683770
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [14] => Array
        (
            [reference_number] => 4683771
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [15] => Array
        (
            [reference_number] => 971180014
            [manufacturer] => HANOMAG
        )

    [16] => Array
        (
            [reference_number] => 02235179
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [17] => Array
        (
            [reference_number] => 4688853
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [18] => Array
        (
            [reference_number] => 4705361
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [19] => Array
        (
            [reference_number] => 4855026
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [20] => Array
        (
            [reference_number] => 90916-02353
            [manufacturer] => LEXUS
        )

    [21] => Array
        (
            [reference_number] => 06.58073.1262
            [manufacturer] => MAN
        )

    [22] => Array
        (
            [reference_number] => 06580430126
            [manufacturer] => MAN
        )

    [23] => Array
        (
            [reference_number] => 06580721261
            [manufacturer] => MAN
        )

    [24] => Array
        (
            [reference_number] => 06580731263
            [manufacturer] => MAN
        )

    [25] => Array
        (
            [reference_number] => CT1169977592
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [26] => Array
        (
            [reference_number] => CT1179974492
            [manufacturer] => MERCEDES
        )

    [27] => Array
        (
            [reference_number] => 4809680
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [28] => Array
        (
            [reference_number] => 23223093
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [29] => Array
        (
            [reference_number] => 5000659558
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [30] => Array
        (
            [reference_number] => 5000785475
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [31] => Array
        (
            [reference_number] => 5000788121
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [32] => Array
        (
            [reference_number] => 5000788483
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [33] => Array
        (
            [reference_number] => 5000821492
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [34] => Array
        (
            [reference_number] => 5001821492
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [35] => Array
        (
            [reference_number] => 5000659559
            [manufacturer] => RVI
        )

    [36] => Array
        (
            [reference_number] => 5000785475
            [manufacturer] => RVI
        )

    [37] => Array
        (
            [reference_number] => 5000788121
            [manufacturer] => RVI
        )

    [38] => Array
        (
            [reference_number] => 5000788483
            [manufacturer] => RVI
        )

    [39] => Array
        (
            [reference_number] => 5001821492
            [manufacturer] => RVI
        )

    [40] => Array
        (
            [reference_number] => 9091602353
            [manufacturer] => TOYOTA
        )

    [41] => Array
        (
            [reference_number] => 958360
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [42] => Array
        (
            [reference_number] => 966695
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [43] => Array
        (
            [reference_number] => 966980
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [44] => Array
        (
            [reference_number] => 976485
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [45] => Array
        (
            [reference_number] => 978722
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [46] => Array
        (
            [reference_number] => 978723
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [47] => Array
        (
            [reference_number] => V1090548
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [48] => Array
        (
            [reference_number] => V1090777
            [manufacturer] => VOLVO
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => V-Snaar (10x1125mm) past: IVECO M; MAN R, ÜL; RVI C, R; VOLVO B58, F6, FL10, FL6, N10, N12, NL; CHEVROLET ASTRO; TOYOTA LAND CRUISER 80 01.73-08.00
_weight => 0.17
_cogs_total_value => 6.8
_sale_price => 
_kom => 0
_hza => 0
_zkm => 0
_hsn => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

V-Snaar (10x1125mm) past: IVECO M; MAN R, ÜL; RVI C, R; VOLVO B58, F6, FL10, FL6, N10, N12, NL; CHEVROLET ASTRO; TOYOTA LAND CRUISER 80 01.73-08.00

OEM part number equivalent

  • 91079521   BEDFORD
  • 3040501   CUMMINS
  • 1170650   DEUTZ
  • 1179565   DEUTZ
  • 2232026   DEUTZ
  • 2233026   DEUTZ
  • 2235179   DEUTZ
  • 71300399   DEUTZ
  • 72090561   DEUTZ
  • 72091544   DEUTZ
  • X696614800000   FENDT
  • X696614801000   FENDT
  • X696614802000   FENDT
  • 4683770   FIAT
  • 4683771   FIAT
  • 971180014   HANOMAG
  • 02235179   IVECO
  • 4688853   IVECO
  • 4705361   IVECO
  • 4855026   IVECO
  • 90916-02353   LEXUS
  • 06.58073.1262   MAN
  • 06580430126   MAN
  • 06580721261   MAN
  • 06580731263   MAN
  • CT1169977592   MERCEDES
  • CT1179974492   MERCEDES
  • 4809680   NEW HOLLAND
  • 23223093   RENAULT
  • 5000659558   RENAULT
  • 5000785475   RENAULT
  • 5000788121   RENAULT
  • 5000788483   RENAULT
  • 5000821492   RENAULT
  • 5001821492   RENAULT
  • 5000659559   RVI
  • 5000785475   RVI
  • 5000788121   RVI
  • 5000788483   RVI
  • 5001821492   RVI
  • 9091602353   TOYOTA
  • 958360   VOLVO
  • 966695   VOLVO
  • 966980   VOLVO
  • 976485   VOLVO
  • 978722   VOLVO
  • 978723   VOLVO
  • V1090548   VOLVO
  • V1090777   VOLVO

Aanvullende informatie

Gewicht0,17 kg
ManufacturerReference Number
BEDFORD91079521
CUMMINS3040501
DEUTZ1170650
DEUTZ1179565
DEUTZ2232026
DEUTZ2233026
DEUTZ2235179
DEUTZ71300399
DEUTZ72090561
DEUTZ72091544
FENDTX696614800000
FENDTX696614801000
FENDTX696614802000
FIAT4683770
FIAT4683771
HANOMAG971180014
IVECO02235179
IVECO4688853
IVECO4705361
IVECO4855026
LEXUS90916-02353
MAN06.58073.1262
MAN06580430126
MAN06580721261
MAN06580731263
MERCEDESCT1169977592
MERCEDESCT1179974492
NEW HOLLAND4809680
RENAULT23223093
RENAULT5000659558
RENAULT5000785475
RENAULT5000788121
RENAULT5000788483
RENAULT5000821492
RENAULT5001821492
RVI5000659559
RVI5000785475
RVI5000788121
RVI5000788483
RVI5001821492
TOYOTA9091602353
VOLVO958360
VOLVO966695
VOLVO966980
VOLVO976485
VOLVO978722
VOLVO978723
VOLVOV1090548
VOLVOV1090777

GATAVX10X1125HD, V-riem

SKU : G04ASQ

GATES

€ 13,60

KOM
HZA
ZKM
HSN

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 0
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferVrachtwagen
Gewicht0,17 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!