Beschrijving

_sku => D92EF3
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 484655,484656
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 484654
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.2.1
_price => 
Type filter => geschroefd
Hoogte => 133.0 mm
Buitendiameter => 88.0 mm/ · 98.0 mm
Binnendiameter => 79.0 mm
Buitendiameter afdichting => 88.0 mm
Schroefdraadmaat in inches => 13/16 inch
Offer => Vrachtwagen
Gewicht => 0,59 kg
Inter Cars code => D92EF3
CN-code => 84212300
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index H25W01 Naam Oliefilter Fabrikant HENGST Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Turkey
Index => H25W01
Naam => Oliefilter
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Turkey
Buitendiameter [mm] => 98.0
Binnendiameter [mm] => 79.0
Buitendiameter 1 [mm] => 88.0
Schroefdraadmaat => 13/16-16
Hoogte [mm] => 133.0
Filter type => Opschroeffilter
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 12490131
            [manufacturer] => GENERAL MOTORS
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 25013454
            [manufacturer] => GENERAL MOTORS
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 25013977
            [manufacturer] => GENERAL MOTORS
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 25014831
            [manufacturer] => GENERAL MOTORS
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 25160561
            [manufacturer] => GENERAL MOTORS
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 25319590
            [manufacturer] => GENERAL MOTORS
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 25322841
            [manufacturer] => GENERAL MOTORS
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 25325409
            [manufacturer] => GENERAL MOTORS
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 5715388
            [manufacturer] => GENERAL MOTORS
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => 89060468
            [manufacturer] => GENERAL MOTORS
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => 93441060
            [manufacturer] => GENERAL MOTORS
        )

    [11] => Array
        (
            [reference_number] => TY22085
            [manufacturer] => JOHN DEERE
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Oliefilter past: CADILLAC SEVILLE; CHEVROLET C2500, SUBURBAN, TAHOE; HUMMER HUMMER H1 5.7/5.7D/6.5D 08.79-12.04
_hsn => 3
_weight => 0.59
_cogs_total_value => 6.21
_sale_price => 
_hza => 10
_kom => 1
_zkm => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

Oliefilter past: CADILLAC SEVILLE; CHEVROLET C2500, SUBURBAN, TAHOE; HUMMER HUMMER H1 5.7/5.7D/6.5D 08.79-12.04

OEM part number equivalent

  • 12490131   GENERAL MOTORS
  • 25013454   GENERAL MOTORS
  • 25013977   GENERAL MOTORS
  • 25014831   GENERAL MOTORS
  • 25160561   GENERAL MOTORS
  • 25319590   GENERAL MOTORS
  • 25322841   GENERAL MOTORS
  • 25325409   GENERAL MOTORS
  • 5715388   GENERAL MOTORS
  • 89060468   GENERAL MOTORS
  • 93441060   GENERAL MOTORS
  • TY22085   JOHN DEERE

Aanvullende informatie

Gewicht0,59 kg
ManufacturerReference Number
GENERAL MOTORS12490131
GENERAL MOTORS25013454
GENERAL MOTORS25013977
GENERAL MOTORS25014831
GENERAL MOTORS25160561
GENERAL MOTORS25319590
GENERAL MOTORS25322841
GENERAL MOTORS25325409
GENERAL MOTORS5715388
GENERAL MOTORS89060468
GENERAL MOTORS93441060
JOHN DEERETY22085

H25W01, Oliefilter

SKU : D92EF3

HENGST Filter

€ 10,56

KOM
1
HZA
10
ZKM
HSN
3

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 1
48h – 2 werkdagen 13
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferVrachtwagen
Gewicht0,59 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!