Beschrijving

_sku => A940A8
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 397297
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 397296
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.1.2
_price => 
Passende zijde => Links
Diameter gat => 16.0 mm
Gewicht => 3,46 kg
Inter Cars code => A940A8
CN-code => 87083099
GTU-code => 07
Productlabel => Label afdrukken Index MEI 4W2220 Naam Remhefboom, remsysteem Fabrikant MEI Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst India
Index => MEI 4W2220
Naam => Remhefboom, remsysteem
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => India
Werkwijze => Automatisch
Vertanding => SAE 1 1/2' - 10 Spl
Gekropt links [mm] => 25.0
Boringafstand [mm] => 165.0
Gatdiameter [mm] => 16.0
Inbouwplaats => Links
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 001112833
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 001789561
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 01112833
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 01789561
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 1112833
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 1789561
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 2009819
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 278737
            [manufacturer] => SCANIA
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 394181
            [manufacturer] => SCANIA
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Rem spelingregelaar (ratel) past: SCANIA 4, G I, P I, R I 05.96-05.19
_kom => 3
_hza => 4
_hsn => 6
_weight => 3.46
_cogs_total_value => 64.98
_sale_price => 
_zkm => 0
_elementor_page_assets => Array
(
)

_elementor_global_class_usage_indexed => 1

Rem spelingregelaar (ratel) past: SCANIA 4, G I, P I, R I 05.96-05.19

OEM part number equivalent

  • 001112833   SCANIA
  • 001789561   SCANIA
  • 01112833   SCANIA
  • 01789561   SCANIA
  • 1112833   SCANIA
  • 1789561   SCANIA
  • 2009819   SCANIA
  • 278737   SCANIA
  • 394181   SCANIA

Aanvullende informatie

Gewicht3,46 kg
ManufacturerReference Number
SCANIA001112833
SCANIA001789561
SCANIA01112833
SCANIA01789561
SCANIA1112833
SCANIA1789561
SCANIA2009819
SCANIA278737
SCANIA394181

MEI 4W2220, Remhefboom, remsysteem

SKU : A940A8

STOP – BRAKE PARTS

€ 194,94

KOM
3
HZA
4
ZKM
HSN
6

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 3
48h – 2 werkdagen 10
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

Gewicht3,46 kg
Passende zijdeLinks

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!