Beschrijving

_sku => 538752
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 465061
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 465060
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.2.1
_price => 
Type filter => geschroefd
Hoogte => 212.0 mm
Buitendiameter => 110.0 mm
Binnendiameter => 103.0 mm
Binnendiameter 2 => 93.0 mm
Buitendiameter afdichting => 103.0 mm
Inwendige diameter afdichting => 93.0 mm
Draadmaat => M30 mm
Draad toonhoogte => 2.0 mm
Offer => Vrachtwagen
Gewicht => 1,26 kg
Aanbevolen hoeveelheid => 2
Inter Cars code => 538752
CN-code => 84212300
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index OP 592/1 Naam Oliefilter Fabrikant FILTRON Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Poland
Index => OP 592/1
Naam => Oliefilter
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Poland
Filter type => Opschroeffilter
EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) => IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
Hoogte [mm] => 212.0
Schroefdraadmaat => M30x2
Buitendiameter [mm] => 111.0
Binnendiameter1 [mm] => 103.0
Binnendiameter 2 [mm] => 93.0
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 4787733
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 1902102
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 1903629
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 1903715
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 1907581
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 1907584
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 1930542
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => 1930906
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 2997305
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => 4787733
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => 500041186
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [11] => Array
        (
            [reference_number] => 61315398
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [12] => Array
        (
            [reference_number] => 61315399
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [13] => Array
        (
            [reference_number] => 98432653
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [14] => Array
        (
            [reference_number] => 5001846646
            [manufacturer] => RVI
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Oliefilter (geschroefd) past: IVECO 370, EUROCARGO I-III, EUROFIRE II, EUROSTAR, EUROTECH MP, EUROTECH MT, EUROTRAKKER, M, MAGIRUS, P/PA, P/PA-HAUBENFAHRZEUGE 8060.25.600-D2566MUH/220 01.58-
_weight => 1.26
_cogs_total_value => 14.01
_sale_price => 
_kom => 0
_hza => 0
_zkm => 0
_hsn => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

Oliefilter (geschroefd) past: IVECO 370, EUROCARGO I-III, EUROFIRE II, EUROSTAR, EUROTECH MP, EUROTECH MT, EUROTRAKKER, M, MAGIRUS, P/PA, P/PA-HAUBENFAHRZEUGE 8060.25.600-D2566MUH/220 01.58-

OEM part number equivalent

  • 4787733   FIAT
  • 1902102   IVECO
  • 1903629   IVECO
  • 1903715   IVECO
  • 1907581   IVECO
  • 1907584   IVECO
  • 1930542   IVECO
  • 1930906   IVECO
  • 2997305   IVECO
  • 4787733   IVECO
  • 500041186   IVECO
  • 61315398   IVECO
  • 61315399   IVECO
  • 98432653   IVECO
  • 5001846646   RVI

Aanvullende informatie

Gewicht1,26 kg
ManufacturerReference Number
FIAT4787733
IVECO1902102
IVECO1903629
IVECO1903715
IVECO1907581
IVECO1907584
IVECO1930542
IVECO1930906
IVECO2997305
IVECO4787733
IVECO500041186
IVECO61315398
IVECO61315399
IVECO98432653
RVI5001846646

OP 592/1, Oliefilter

SKU : 538752

FILTRON Filter

€ 42,03

KOM
HZA
ZKM
HSN

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 0
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferVrachtwagen
Gewicht1,26 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!