Beschrijving

_sku => C6B84A
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 382784,382785,382786,382787
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 382783
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.1.2
_price => 
Spanning => 24.0 V
Nominaal vermogen => 5.4 kW
Aantal gaten => 3.0 pcs
Rotatierichting => met de klok mee
Flens diameter => 89.0 mm
Aantal tanden => 9
Offer => Vrachtwagen
Status => New with a deposit
Inter Cars code => C6B84A
CN-code => 85114000
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index PE 860657GB Naam Startmotor / Starter Fabrikant PRESTOLITE ELECTRIC Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Poland
Index => PE 860657GB
Naam => Startmotor / Starter
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Poland
Spanning (Volt) => 24.0
Startmotor vermogen (kw) => 5.4
Versie => Premium
Flensdiameter [mm] => 89.0
Aantal gaten voor montage => 3.0
Aansluiting/Klemmen => Met klem 50 (Jet) B+ B-
Draairichting => Draairichting met de klok mee
Aansluittechniek => Earth return Grounded
Steek wielbouten (mm) => 127.0
Aantal => 1
Gewicht [g] => 16548.0
Behuizing diameter [mm] => 126.0
Sluithoek [graden] => 315.0
Rondsel-startpositie [mm] => 47.5
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 05710926
            [manufacturer] => BOMAG
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 0152440109
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 1162573
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 1170738
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 1173059
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 1178720
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 609090010
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => C6R 24X4 H7622
            [manufacturer] => DEUTZ
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 82224044
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => 8961949
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => 6104086
            [manufacturer] => LIEBHERR
        )

    [11] => Array
        (
            [reference_number] => 51262017013
            [manufacturer] => MAN
        )

    [12] => Array
        (
            [reference_number] => 51262017014
            [manufacturer] => MAN
        )

    [13] => Array
        (
            [reference_number] => 90801105110
            [manufacturer] => MAN
        )

    [14] => Array
        (
            [reference_number] => 0025841025
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [15] => Array
        (
            [reference_number] => 41000090002
            [manufacturer] => STEYR
        )

    [16] => Array
        (
            [reference_number] => 609090010
            [manufacturer] => STEYR
        )

    [17] => Array
        (
            [reference_number] => 609090027
            [manufacturer] => STEYR
        )

    [18] => Array
        (
            [reference_number] => 614090004
            [manufacturer] => STEYR
        )

    [19] => Array
        (
            [reference_number] => 614090018
            [manufacturer] => STEYR
        )

    [20] => Array
        (
            [reference_number] => 614090022
            [manufacturer] => STEYR
        )

    [21] => Array
        (
            [reference_number] => 61500090022
            [manufacturer] => STEYR
        )

    [22] => Array
        (
            [reference_number] => 61500090030
            [manufacturer] => STEYR
        )

    [23] => Array
        (
            [reference_number] => 240502
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [24] => Array
        (
            [reference_number] => 4772059
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [25] => Array
        (
            [reference_number] => 5001682
            [manufacturer] => VOLVO
        )

    [26] => Array
        (
            [reference_number] => 9004772059
            [manufacturer] => VOLVO
        )

)

product_from => intercars
base_description_in_meta => Starter (24V)
_weight => 0
_cogs_total_value => 752.21
_sale_price => 
_kom => 0
_hza => 0
_zkm => 0
_hsn => 0
_elementor_page_assets => Array
(
)

_elementor_global_class_usage_indexed => 1

Starter (24V)

OEM part number equivalent

  • 05710926   BOMAG
  • 0152440109   DEUTZ
  • 1162573   DEUTZ
  • 1170738   DEUTZ
  • 1173059   DEUTZ
  • 1178720   DEUTZ
  • 609090010   DEUTZ
  • C6R 24X4 H7622   DEUTZ
  • 82224044   FIAT
  • 8961949   FIAT
  • 6104086   LIEBHERR
  • 51262017013   MAN
  • 51262017014   MAN
  • 90801105110   MAN
  • 0025841025   RENAULT
  • 41000090002   STEYR
  • 609090010   STEYR
  • 609090027   STEYR
  • 614090004   STEYR
  • 614090018   STEYR
  • 614090022   STEYR
  • 61500090022   STEYR
  • 61500090030   STEYR
  • 240502   VOLVO
  • 4772059   VOLVO
  • 5001682   VOLVO
  • 9004772059   VOLVO

Status: New with a deposit

ManufacturerReference Number
BOMAG05710926
DEUTZ0152440109
DEUTZ1162573
DEUTZ1170738
DEUTZ1173059
DEUTZ1178720
DEUTZ609090010
DEUTZC6R 24X4 H7622
FIAT82224044
FIAT8961949
LIEBHERR6104086
MAN51262017013
MAN51262017014
MAN90801105110
RENAULT0025841025
STEYR41000090002
STEYR609090010
STEYR609090027
STEYR614090004
STEYR614090018
STEYR614090022
STEYR61500090022
STEYR61500090030
VOLVO240502
VOLVO4772059
VOLVO5001682
VOLVO9004772059

PE 860657GB, Startmotor / Starter

SKU : C6B84A

PRESTOLITE Electric

€ 2.256,63

KOM
HZA
ZKM
HSN

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 0
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!