Beschrijving

_sku => G0OBKQ
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_product_image_gallery => 339262
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_thumbnail_id => 339261
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.2.1
_price => 
Type filter => geschroefd
Lengte => 146.5 mm
Hoogte => 146.5 mm
Buitendiameter => 96.0 mm
Binnendiameter => 71.0 mm
Binnendiameter 2 => 62.0 mm
Draadmaat => M18 mm
Draad toonhoogte => 1.5 mm
Offer => Vrachtwagen
Gewicht => 0,80 kg
Inter Cars code => G0OBKQ
CN-code => 84212300
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index PUR-HF0003 Naam Brandstoffilter Fabrikant PURRO Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Poland
Index => PUR-HF0003
Naam => Brandstoffilter
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Poland
Vorm => Rond
Hoogte [mm] => 146.5
Diameter [mm] => 96.0
Binnendiameter 2 [mm] => 62.0
Binnendiameter1 [mm] => 71.0
Schroefdraadmaat => M 18x1,5
Filter type => Opschroeffilter
Buitendiameter [mm] => 96.0
Lengte [mm] => 146.5
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => D55864
            [manufacturer] => CASE
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => D56453
            [manufacturer] => CASE
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => L55204
            [manufacturer] => CASE
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 5W5889
            [manufacturer] => CATERPILLAR
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 7E0975
            [manufacturer] => CATERPILLAR
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 8T-6305
            [manufacturer] => CATERPILLAR
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 9Y-7813
            [manufacturer] => CATERPILLAR
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => J3564105
            [manufacturer] => CHRYSLER
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => 3907088
            [manufacturer] => CUMMINS
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => 0746555
            [manufacturer] => FAUN
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => 1909957
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [11] => Array
        (
            [reference_number] => 257024
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [12] => Array
        (
            [reference_number] => 70257024
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [13] => Array
        (
            [reference_number] => 7306750
            [manufacturer] => FIAT
        )

    [14] => Array
        (
            [reference_number] => A830X9601BUA
            [manufacturer] => FORD
        )

    [15] => Array
        (
            [reference_number] => A830X9601UA
            [manufacturer] => FORD
        )

    [16] => Array
        (
            [reference_number] => 42 484 344
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [17] => Array
        (
            [reference_number] => 42538923
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [18] => Array
        (
            [reference_number] => 5001019687
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [19] => Array
        (
            [reference_number] => 73067507
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [20] => Array
        (
            [reference_number] => 73119795
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [21] => Array
        (
            [reference_number] => 9927604
            [manufacturer] => IVECO
        )

    [22] => Array
        (
            [reference_number] => 6001819240
            [manufacturer] => KOMATSU
        )

    [23] => Array
        (
            [reference_number] => 7000524
            [manufacturer] => LIEBHERR
        )

    [24] => Array
        (
            [reference_number] => 7005424
            [manufacturer] => LIEBHERR
        )

    [25] => Array
        (
            [reference_number] => 7360100
            [manufacturer] => LIEBHERR
        )

    [26] => Array
        (
            [reference_number] => 504507
            [manufacturer] => MANITOU
        )

    [27] => Array
        (
            [reference_number] => 5001853860
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [28] => Array
        (
            [reference_number] => 5010412350
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [29] => Array
        (
            [reference_number] => 5010450824
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [30] => Array
        (
            [reference_number] => 5010477855
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [31] => Array
        (
            [reference_number] => 5010505337
            [manufacturer] => RENAULT
        )

    [32] => Array
        (
            [reference_number] => 1866048M92
            [manufacturer] => ROVER
        )

    [33] => Array
        (
            [reference_number] => 37H3739
            [manufacturer] => ROVER
        )

    [34] => Array
        (
            [reference_number] => 3564105
            [manufacturer] => RVI
        )

    [35] => Array
        (
            [reference_number] => 5001853860
            [manufacturer] => RVI
        )

    [36] => Array
        (
            [reference_number] => 5010412350
            [manufacturer] => RVI
        )

    [37] => Array
        (
            [reference_number] => 5010450824
            [manufacturer] => RVI
        )

    [38] => Array
        (
            [reference_number] => 5010477855
            [manufacturer] => RVI
        )

    [39] => Array
        (
            [reference_number] => 5010505337
            [manufacturer] => RVI
        )

    [40] => Array
        (
            [reference_number] => 242491301
            [manufacturer] => SAME
        )

    [41] => Array
        (
            [reference_number] => 242491308
            [manufacturer] => SAME
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => Brandstoffilter past: RVI KERAX, MAGNUM, MIDLUM, PREMIUM; IRISBUS ARES, ILIADE; MACK MIDLUM dCi11-270-MIDR06.24.65C/46 04.96-
_kom => 6
_hza => 7
_hsn => 10
_weight => 0.8
_cogs_total_value => 6.93
_sale_price => 
_zkm => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

Brandstoffilter past: RVI KERAX, MAGNUM, MIDLUM, PREMIUM; IRISBUS ARES, ILIADE; MACK MIDLUM dCi11-270-MIDR06.24.65C/46 04.96-

OEM part number equivalent

  • D55864   CASE
  • D56453   CASE
  • L55204   CASE
  • 5W5889   CATERPILLAR
  • 7E0975   CATERPILLAR
  • 8T-6305   CATERPILLAR
  • 9Y-7813   CATERPILLAR
  • J3564105   CHRYSLER
  • 3907088   CUMMINS
  • 0746555   FAUN
  • 1909957   FIAT
  • 257024   FIAT
  • 70257024   FIAT
  • 7306750   FIAT
  • A830X9601BUA   FORD
  • A830X9601UA   FORD
  • 42 484 344   IVECO
  • 42538923   IVECO
  • 5001019687   IVECO
  • 73067507   IVECO
  • 73119795   IVECO
  • 9927604   IVECO
  • 6001819240   KOMATSU
  • 7000524   LIEBHERR
  • 7005424   LIEBHERR
  • 7360100   LIEBHERR
  • 504507   MANITOU
  • 5001853860   RENAULT
  • 5010412350   RENAULT
  • 5010450824   RENAULT
  • 5010477855   RENAULT
  • 5010505337   RENAULT
  • 1866048M92   ROVER
  • 37H3739   ROVER
  • 3564105   RVI
  • 5001853860   RVI
  • 5010412350   RVI
  • 5010450824   RVI
  • 5010477855   RVI
  • 5010505337   RVI
  • 242491301   SAME
  • 242491308   SAME

Aanvullende informatie

Gewicht0,8 kg
ManufacturerReference Number
CASED55864
CASED56453
CASEL55204
CATERPILLAR5W5889
CATERPILLAR7E0975
CATERPILLAR8T-6305
CATERPILLAR9Y-7813
CHRYSLERJ3564105
CUMMINS3907088
FAUN0746555
FIAT1909957
FIAT257024
FIAT70257024
FIAT7306750
FORDA830X9601BUA
FORDA830X9601UA
IVECO42 484 344
IVECO42538923
IVECO5001019687
IVECO73067507
IVECO73119795
IVECO9927604
KOMATSU6001819240
LIEBHERR7000524
LIEBHERR7005424
LIEBHERR7360100
MANITOU504507
RENAULT5001853860
RENAULT5010412350
RENAULT5010450824
RENAULT5010477855
RENAULT5010505337
ROVER1866048M92
ROVER37H3739
RVI3564105
RVI5001853860
RVI5010412350
RVI5010450824
RVI5010477855
RVI5010505337
SAME242491301
SAME242491308

PUR-HF0003, Brandstoffilter

SKU : G0OBKQ

PURRO Filter   ** Super Heavy DUTY Filters **

€ 11,78

KOM
6
HZA
7
ZKM
HSN
10

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 6
48h – 2 werkdagen 17
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Product Details

OfferVrachtwagen
Gewicht0,80 kg

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!