Beschrijving

_sku => G12V7G
total_sales => 0
_tax_status => taxable
_tax_class => 
_manage_stock => yes
_backorders => yes
_sold_individually => no
_virtual => no
_downloadable => no
_download_limit => -1
_download_expiry => -1
_stock => 0
_stock_status => onbackorder
_wc_average_rating => 0
_wc_review_count => 0
_product_version => 11.2.1
_price => 
Type => V-snaar
Riemprofiel => XPZ
Wig breedte => 9.7 mm
Wig hoogte => 8.0 mm
Standaard lengte => 1162.0 mm
Offer => Agro/Construction
Inter Cars code => G12V7G
CN-code => 40103900
GTU-code => niet geklasseerd
Productlabel => Label afdrukken Index XPZ1162P-CON Naam V-riem Fabrikant CONTI Meeteenheid stuk Importeur Inter Cars S.A. Land van herkomst Germany
Index => XPZ1162P-CON
Naam => V-riem
Fabrikant => 
Meeteenheid => stuk
Importeur => Inter Cars S.A.
Land van herkomst => Germany
oem_numbers => Array
(
    [0] => Array
        (
            [reference_number] => 236572R2
            [manufacturer] => CASE
        )

    [1] => Array
        (
            [reference_number] => 47137503
            [manufacturer] => CASE
        )

    [2] => Array
        (
            [reference_number] => 500369112
            [manufacturer] => CASE
        )

    [3] => Array
        (
            [reference_number] => 68073
            [manufacturer] => CASE
        )

    [4] => Array
        (
            [reference_number] => 716404R1
            [manufacturer] => CASE
        )

    [5] => Array
        (
            [reference_number] => 89831703
            [manufacturer] => CASE
        )

    [6] => Array
        (
            [reference_number] => 903050
            [manufacturer] => CASE
        )

    [7] => Array
        (
            [reference_number] => A903050
            [manufacturer] => CASE
        )

    [8] => Array
        (
            [reference_number] => D80857
            [manufacturer] => CASE
        )

    [9] => Array
        (
            [reference_number] => K68073
            [manufacturer] => CASE
        )

    [10] => Array
        (
            [reference_number] => 7701029702
            [manufacturer] => CLAAS
        )

    [11] => Array
        (
            [reference_number] => 1168307
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [12] => Array
        (
            [reference_number] => 1168308
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [13] => Array
        (
            [reference_number] => 1173892
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [14] => Array
        (
            [reference_number] => 1179564
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [15] => Array
        (
            [reference_number] => 118 833
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [16] => Array
        (
            [reference_number] => 118 846
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [17] => Array
        (
            [reference_number] => 1180833
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [18] => Array
        (
            [reference_number] => 1180846
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [19] => Array
        (
            [reference_number] => 1181366
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [20] => Array
        (
            [reference_number] => 2235181
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [21] => Array
        (
            [reference_number] => 2235259
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [22] => Array
        (
            [reference_number] => 4396941
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [23] => Array
        (
            [reference_number] => 6212847
            [manufacturer] => DEUTZ-FAHR
        )

    [24] => Array
        (
            [reference_number] => X696615000000
            [manufacturer] => FENDT
        )

    [25] => Array
        (
            [reference_number] => X696615001000
            [manufacturer] => FENDT
        )

    [26] => Array
        (
            [reference_number] => X696615002000
            [manufacturer] => FENDT
        )

    [27] => Array
        (
            [reference_number] => X696615408000
            [manufacturer] => FENDT
        )

    [28] => Array
        (
            [reference_number] => 5123192
            [manufacturer] => JOHN DEERE
        )

    [29] => Array
        (
            [reference_number] => AT23999
            [manufacturer] => JOHN DEERE
        )

    [30] => Array
        (
            [reference_number] => E57428
            [manufacturer] => JOHN DEERE
        )

    [31] => Array
        (
            [reference_number] => 4855030
            [manufacturer] => LAVERDA
        )

    [32] => Array
        (
            [reference_number] => 2612029
            [manufacturer] => MASSEY FERGUSON
        )

    [33] => Array
        (
            [reference_number] => 2612065
            [manufacturer] => MASSEY FERGUSON
        )

    [34] => Array
        (
            [reference_number] => 2614031
            [manufacturer] => MASSEY FERGUSON
        )

    [35] => Array
        (
            [reference_number] => 2614A051
            [manufacturer] => MASSEY FERGUSON
        )

    [36] => Array
        (
            [reference_number] => 2614A151
            [manufacturer] => MASSEY FERGUSON
        )

    [37] => Array
        (
            [reference_number] => 3002584X1
            [manufacturer] => MASSEY FERGUSON
        )

    [38] => Array
        (
            [reference_number] => 3640460M1
            [manufacturer] => MASSEY FERGUSON
        )

    [39] => Array
        (
            [reference_number] => 3761507M91
            [manufacturer] => MASSEY FERGUSON
        )

    [40] => Array
        (
            [reference_number] => 684101175
            [manufacturer] => MASSEY FERGUSON
        )

    [41] => Array
        (
            [reference_number] => 696615000
            [manufacturer] => MASSEY FERGUSON
        )

    [42] => Array
        (
            [reference_number] => 2604796324
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [43] => Array
        (
            [reference_number] => 432801
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [44] => Array
        (
            [reference_number] => 432802
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [45] => Array
        (
            [reference_number] => 500369112
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [46] => Array
        (
            [reference_number] => 5140011
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [47] => Array
        (
            [reference_number] => 80432801
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [48] => Array
        (
            [reference_number] => 80432802
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [49] => Array
        (
            [reference_number] => 86514610
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [50] => Array
        (
            [reference_number] => 86514610A
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [51] => Array
        (
            [reference_number] => 86514610B
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [52] => Array
        (
            [reference_number] => 98432119
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [53] => Array
        (
            [reference_number] => 98433148
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [54] => Array
        (
            [reference_number] => K68073
            [manufacturer] => NEW HOLLAND
        )

    [55] => Array
        (
            [reference_number] => V684101175
            [manufacturer] => VALTRA
        )

)

Status => 
product_from => intercars
base_description_in_meta => V-snaar, wig breedte: 9,7mm, wig hoogte: 8mm, standaard lengte: 1162mm, riemprofiel XPZ past: FENDT 102 FARMER, 102 LS FARMER, 102 LSA FARMER, 102 S FARMER, 102 SA FARMER, 103 FARMER
_weight => 0
_cogs_total_value => 9.31
_sale_price => 
_kom => 0
_hza => 0
_zkm => 0
_hsn => 0
_elementor_global_class_usage_indexed => 1
_elementor_page_assets => Array
(
)

V-snaar, wig breedte: 9,7mm, wig hoogte: 8mm, standaard lengte: 1162mm, riemprofiel XPZ past: FENDT 102 FARMER, 102 LS FARMER, 102 LSA FARMER, 102 S FARMER, 102 SA FARMER, 103 FARMER

OEM part number equivalent

  • 236572R2   CASE
  • 47137503   CASE
  • 500369112   CASE
  • 68073   CASE
  • 716404R1   CASE
  • 89831703   CASE
  • 903050   CASE
  • A903050   CASE
  • D80857   CASE
  • K68073   CASE
  • 7701029702   CLAAS
  • 1168307   DEUTZ-FAHR
  • 1168308   DEUTZ-FAHR
  • 1173892   DEUTZ-FAHR
  • 1179564   DEUTZ-FAHR
  • 118 833   DEUTZ-FAHR
  • 118 846   DEUTZ-FAHR
  • 1180833   DEUTZ-FAHR
  • 1180846   DEUTZ-FAHR
  • 1181366   DEUTZ-FAHR
  • 2235181   DEUTZ-FAHR
  • 2235259   DEUTZ-FAHR
  • 4396941   DEUTZ-FAHR
  • 6212847   DEUTZ-FAHR
  • X696615000000   FENDT
  • X696615001000   FENDT
  • X696615002000   FENDT
  • X696615408000   FENDT
  • 5123192   JOHN DEERE
  • AT23999   JOHN DEERE
  • E57428   JOHN DEERE
  • 4855030   LAVERDA
  • 2612029   MASSEY FERGUSON
  • 2612065   MASSEY FERGUSON
  • 2614031   MASSEY FERGUSON
  • 2614A051   MASSEY FERGUSON
  • 2614A151   MASSEY FERGUSON
  • 3002584X1   MASSEY FERGUSON
  • 3640460M1   MASSEY FERGUSON
  • 3761507M91   MASSEY FERGUSON
  • 684101175   MASSEY FERGUSON
  • 696615000   MASSEY FERGUSON
  • 2604796324   NEW HOLLAND
  • 432801   NEW HOLLAND
  • 432802   NEW HOLLAND
  • 500369112   NEW HOLLAND
  • 5140011   NEW HOLLAND
  • 80432801   NEW HOLLAND
  • 80432802   NEW HOLLAND
  • 86514610   NEW HOLLAND
  • 86514610A   NEW HOLLAND
  • 86514610B   NEW HOLLAND
  • 98432119   NEW HOLLAND
  • 98433148   NEW HOLLAND
  • K68073   NEW HOLLAND
  • V684101175   VALTRA
ManufacturerReference Number
CASE236572R2
CASE47137503
CASE500369112
CASE68073
CASE716404R1
CASE89831703
CASE903050
CASEA903050
CASED80857
CASEK68073
CLAAS7701029702
DEUTZ-FAHR1168307
DEUTZ-FAHR1168308
DEUTZ-FAHR1173892
DEUTZ-FAHR1179564
DEUTZ-FAHR118 833
DEUTZ-FAHR118 846
DEUTZ-FAHR1180833
DEUTZ-FAHR1180846
DEUTZ-FAHR1181366
DEUTZ-FAHR2235181
DEUTZ-FAHR2235259
DEUTZ-FAHR4396941
DEUTZ-FAHR6212847
FENDTX696615000000
FENDTX696615001000
FENDTX696615002000
FENDTX696615408000
JOHN DEERE5123192
JOHN DEEREAT23999
JOHN DEEREE57428
LAVERDA4855030
MASSEY FERGUSON2612029
MASSEY FERGUSON2612065
MASSEY FERGUSON2614031
MASSEY FERGUSON2614A051
MASSEY FERGUSON2614A151
MASSEY FERGUSON3002584X1
MASSEY FERGUSON3640460M1
MASSEY FERGUSON3761507M91
MASSEY FERGUSON684101175
MASSEY FERGUSON696615000
NEW HOLLAND2604796324
NEW HOLLAND432801
NEW HOLLAND432802
NEW HOLLAND500369112
NEW HOLLAND5140011
NEW HOLLAND80432801
NEW HOLLAND80432802
NEW HOLLAND86514610
NEW HOLLAND86514610A
NEW HOLLAND86514610B
NEW HOLLAND98432119
NEW HOLLAND98433148
NEW HOLLANDK68073
VALTRAV684101175

XPZ1162P-CON, V-riem

SKU : G12V7G

Continental

€ 13,97

KOM
HZA
ZKM
HSN

Verkrijgbaar via Op aanvraag

Voorraad locatie en aantal

Order aantal Onze Voorraad
Locaal – vandaag 0
24h – 1 werkdag 0
48h – 2 werkdagen 0
−−−−−−− OR −−−−−−−−

BELLEN!

5 werkdagen 0

Prijzen & Levering

Alle vermelde prijzen op deze website zijn exclusief BTW en exclusief transportkosten.

Heeft u vragen over een offerte of levertijd? Neem gerust contact op met onze klantenservice.

Klanten beoordelen ons met 5/5

Grootste programma van europa

Wij hebben een uitgebreid programma van meer dan 500.000 onderdelen voor trucks, trailers, bussen en industriële voertuigen. Ons assortiment omvat een breed scala aan producten die speciaal zijn ontworpen om aan de behoeften van uw voertuigen te voldoen. Kunt u iets niet vinden in ons aanbod? Aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, en wij helpen u graag verder met het vinden van het juiste onderdeel!

De beste prijs

De beste prijzen voor jou. Goedkoper ergens? Laat het ons weten, dan kijken we of we je kunnen helpen!

Snelle levering

Dankzij onze betrouwbare logistieke partners ontvang je je bestelling snel en zonder gedoe.

Fabrieksgarantie

Fabrieksgarantie van 2-3 jaar op fabrieksfouten voor de onderdelen, zodat u met vertrouwen kunt genieten van uw aankoop, wetende dat eventuele productie defecten die tijdens de garantieperiode optreden, kosteloos worden gecorrigeerd.

Niet zeker of dit onderdeel past op uw voertuig? Laat uw gegevens achter via het formulier hieronder — ons team helpt u graag verder en neemt binnen korte tijd contact met u op.

Let's Chat!